Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért lettem...

Szerintetek miért lettem ilyen gyáva a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Pár éve akivel akartam valamit, az sikerült is könnyen, most viszont ha egy szebb lány közelébe vagyok izgulok, már azt sem tudom mit mondjak neki és az egyik legidegesítőbb az, hogy a múltkor hozzászólni és ránézni sem mertem a lányra aki tetszik, jelenleg egy nyominak tart és ötletem sincs mit tegyek...
2013. aug. 21. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
így jár az aki puncit növeszt.
2013. aug. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondj ki mindent amit érzel ne titkolj semmit a végeredmény garantált..
2013. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önbizalom!

Azt tudom ajánlani hogy kérd meg az egyik lány ismerősödet hogy próbáljatok el egy beszélgetést. Ezt addig amíg nem sikerül. Nekem is így sikerült.

2013. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hozzáállásod a probléma. Mindig állj hozzá úgy, hogy ezen a nőn kívül még sok száz, sok ezer, sok millió van a világon, aki meghódításra vár, úgyhogy kár görcsölni rajta, ha 1-2 elmegy. Ezt a fajta magabiztosságot a nők is jobban komálják, mint ha görcsösen nyögdécselsz nekik pár szót (de arra ügyelj, hogy amellett, hogy magabiztosnak látszol, ők ne tudjanak az elméletedről).
2013. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D. #1 nem növesztettem puncit, az előbb ellenőriztem.
2013. aug. 21. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!