Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Hogyan küzdhetném le ezt az állandó szorongást félelmet, amit a lányokkal szemben érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudjátok engem sok éve már csúfolnak ismeretlen lányok, emiatt nem merek közelíteni feléjük, főleg, hogy prászor megpróbáltam és nem volt semmi értelme, volt, aki kicsúfolt, voltak, akik csak benyögték, hogy van barátjuk és láttam, hogy nem érdeklem őket. Volt, aki csak mosolygott. Nem megy ez nekem, már megint úgy félek, nem bírok odamenni sem, őgyis rondának látnak a lányok, hiába minden, de közben olyan jó lenne szeretgetni egy lányt, tudom ez undorító szégyeljem megam, gyenge, gyökér érzelmes srác, akiket ki kell írtani és még ronda is. Elfogadom, de nem tudok kivel beszélni a problémámról.


2013. júl. 1. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Gyakorlás.

Kezeld őket emberként, kb úgy, mint a fiúkat.

Keress fiúsabb lányokat, akik fociznak, stb, és így fokozatosan jobban eltudsz majd beszélgetni velünk.

2013. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

pszhihologus (sexual)

uj öltözködés, divat szakértő ha van pénzed..


normál esetben és ez a legjobb megoldás, keress hozzád illő nőt

2013. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Válj immunissá a csúfolásra, és gyúrj dumára. Az önbizalom és a jófejség többet tud nyomni a latba. Csak azt folytatják az emberek, amivel látják, hogy hatni tudnak rád. Ha nem láttatod, hogy zavar, abba fogják hagyni egy idő után. A figyelem jutalom az ilyen helyzetekben nekik. Meg ne egyenesen menj oda és kérdezd meg őket, hanem nyerd meg őket addig a pontig, ahol látszik, hogy szívesen beszél veled semleges dolgokról. Ez alap. Utána lehet elkezdeni feszegetni más dolgokat.
2013. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Önbizalom a legfontosabb!!!
2013. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Én azt mondom ha egy fiú ápolt (és nem burkolózik pacsuli szagú illatfelhőbe!) az már fél siker ;) meg dolgozz az önbizalmadon (pl nézd meg Vincent Casselt nem az a tipikus "jóképű herceg" külső,de a szexuális kisugárzása az...az van :)
2013. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Elsősorban gyakorlás. Amit én fontosnak tartok, hogy megfelelő tudatállapotba legyél. Sok tanácsadó mondandójából ezt szűrtem le amit legfontosabbnak gondolok.

http://www.youtube.com/user/HowToGetAGirlfriends úgy gondolom az ő kisugárzása elég jó, persze biztos lesz aki nem ért velem egyet

2013. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LeftBehind ***** válasza:

6.Ja,persze....a kisugárzás.

Kigyúrt test,"divatosan" belőtt séró,V nyakú póló és szolizott bőr az amit te kisugárzásnak nevezel.

2013. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gratulálok előző teljesen félre értesz. Esetleg nézd meg a videókat és figyelj a mondandóra. Tartja a mondás ne a borítójáról ítélj meg egy könyvet!
2013. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 LeftBehind ***** válasza:
Ja,ezt a borítós dolgot a csajoknak magyarázd el,ne nekem. Hidd el ilyen ki nézettel nincs az a nő akit érdekelne,hogy milyen belül maximum hab a tortán ha esetleg normális.
2013. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen de egyáltalán nem azt mondom, hogy úgy kell kinézni mint ő, hanem tanulni a mentalitásából, mert az egészen egyedi. De azt gondolsz amit akarsz nem vagy köteles velem egyet érteni én csak felajánlottam egy lehetőséget.
2013. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!