Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lány aki szívesen ismerked...

Egy lány aki szívesen ismerkedne erdélyi pasival?

Figyelt kérdés
Magamról pár dolog: kalandvágyó, merész, bevállalós típus vagyok, akár vakmerőnek is nevezhetném magam. Extrém sportok kedvelője vagyok, szeretem mikor pezseg az adrenalin. De ugyanakkor szeretem a nyugalmat, néha az egyedüllétet, s csak úgy félrevonulni és hagyni, hogy átöleljen a természet az ő csendjével és békességével, valahol a magas hegyek gerincén. Szeretek túrázni, hegyet mászni, de mindenekelőtt utazni. Egy hely felfedezése, ahol még eddig soha nem jártam, vagy ahol már többször is, de időről időre visszahív, és megismerteti egy újabb arcát. Hát ennyit rólam pár szóban.

2013. aug. 21. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Erdélyi Mónikát keresd!
2013. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég vakmerő vagy, ha itt keresel párt. Szörussz!
2013. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves Szörüssz! Nem vagy teljesen tisztában a fogalmakkal, vagy csak nagyon szegényes a szókincsed, és mindenre ráhúzod a "pár" szót! Ez nálad olyan, mint egyeseknél az "izé"?

Sehol nem írtam, hogy párt keresek. Valakit megismerni, barátkozni, vagy a párkeresés között elég nagy különbség van! Ismerkedni és barátkozni bárkivel lehet és BÁRHOL, akár itt is!

2013. aug. 21. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A kérdésemre nem válaszoltál. (#3) :)
2013. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves hármas, létezik egy olyan opció, hogy "privát üzenet" :) És ha majd írsz, akkor ne kérdéssel kezdj, hiszen mint ahogy látható, én is elárultam magamról pár dolgot. Mesélj te is néhány mondatban magadról.
2013. aug. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!