Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor ki kezdje az...

Most akkor ki kezdje az ismerkedést? Ki kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Teljesen lényegtelen milyen helyszínt nézünk.

Adott egy pasi (pl én), és ismerkedni, barátkozni, vagy ha úgy alakul többet szeretnék egy lánytól.

Ha megvan a szemezés, akkor én menjek oda, vagy várjam, míg a csaj lép valamit?

Sokszor jártam már úgy, hogy a lány elhajtott, mert uhh hát szimpatikus vagyok, de van pasija, viszont azt sem hiszem el, hogy mindig csak a foglalt csajokat vonzom be.

Sok lány pedig úgy van vele, hogy lépjen a pasi ha akar valamit, aztán majd elhajtom ha béna.


Sok elég fura párt látok az utcán. Szemre össze nem illőket, a lány feltűnően szép, a srác meg tipikus átlag pasi, és lesüt róla, hogy alig vna önbizalma. (a lány velem szemez, de közben meg a pasija kezét fogja)

Na ésss azztt senki ne mondja nekem, hogy ez a srác odament egy ilyen csajhoz, hogy szia, megismernélek szivesen emg stb. 90% ban biztos vagyok benne, hogy a csaj kezdeményezte az egészet.


Gondolkoztam azon is, hogy vagy túl ronda pasi vagyok, vagy esetleg túl jó (XDDD bár ezt hamar elvetettem) vagy csak szimplán nem néznek ki belőlem megbízható embert, ami nem tudom miért lehet.


Tény, hogy a baráti köröm nem túl nagy, így ismerősi körből nincs lehetőségem csajozni. A csajok viszont nagyon ritkán állnak le ismeretlenekkel. Ördögi kör..:/



2013. aug. 21. 11:29
 1/9 A kérdező kommentje:
kicsit eltuloztam a sok szó használatatát, nézzétek el. a tegnap este jól sikerült :D kevésbé csajozásban, inkább bulizásban :D
2013. aug. 21. 11:33
 2/9 anonim válasza:

Nőként mondom.Lehet hogy nem vagy a legszebb pasi a földön. De hidd el nekem, hogy egy nőt/lányt könnyű levenni a lábáról ha tudod mit kell tenned... Nem tudom hány éves vagy, de vesd el a rózsa csoki randi dolgot.. Nem.. Erre nagyon kevés nő vágyik. Ha ismerkedni szeretnél, akkor szerintem a legjobb módszer az, hogy olyan emberekkel mászkálsz akiknek tág a baráti körük. Tegyünk egy példát.

Van egy haverod, szeret bulizni, stb. Egyszer elmentek ketten a helyi legnépszerűbb szórakozóhelyre. Leültök egy pulthoz, rendeltek egy két italt. Jön a haverod egyikbarátnője, meg annak a barátnője, köszönnek neki, ő pedig bemutat téged nekik... máris szereztél új barátokat. Ne várd hogy mindegyik elkérje a számod... De legalább tágul a baráti köröd.

2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ez egy remek ötlet, csak a népszerű haver hiányzik a képletből :D

akivel járok bulizni, vagy akikkel, átlagosak, nincs nagy ismerettségi körük. :/


tudom, hogy nem vagyok egy nagy durranás, de nem érzem magam átlagos férfinek sem.

22 vagyok, és akikkel eddig jártam, meg ismerek lányokat, eléggé vonzónak találnak. (ha gondolod küldök képet és értékeled, s építed, vagy rombolod az önbizalmam)

2013. aug. 21. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az én exem kezdeményezett és ő nem hagyta annyiban. Szó szerint letepert. Viszont amit a második válaszoló írt, velem is így történt.


Volt egy nagyobb baráti köröm és ott ismertem meg a lányt, egy szórakozóhelyen. Ott szimpatikus voltam neki és utána történtek egymás után a dolgok. Lehet, hogy neked kicsi a baráti köröd, de nem tudom elhinni, hogy valamelyik ismerősöd ne ismerne olyant, akinek van szingli lány ismerőse. Ez egy láncolat...

2013. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

láncolat, vagy sem nem tudom.

tény, hogy vannak azért ismerőseim, de nem különösebben akadnak nekik vonzó szingli lány barátnőik..:/

2013. aug. 21. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi köze a baráti körnek a csajozáshoz?! Nem a barátokat kell felszedni!!! Ha tetszik egy lány és szemezés vagy bármi jel alapján te is bejössz neki, lépni kell! Ha jó a dumád két szavadtól elolvadnak a nők! Ez nem vicc!
2013. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kezdeményez te, te vagy a fiú:)

Lehet egyszer kétszer elhajtanak, de előbb utóbb lesz egy olyan aki nem:)

18/L

2013. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rrrrendben :DDDD köszi :)
2013. aug. 26. 18:27
 9/9 anonim válasza:

Én szívesen megnézném a képedet, ha van ilyen opció, és írnék véleményt is. :)

Ja és szerintem a pasi kezdeményezzen, mert pl. én nem mennék oda egy idegen pasihoz, aki tetszik, hogy jól néz ki stb.

2013. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!