Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok lány szerint jó pasi...

Sok lány szerint jó pasi vagyok. Ismerkedni viszont nem akar senki sem. Akkor most ez miért van?

Figyelt kérdés

itt interneten is, ha küldök képet valakinek, csak ugy áradozik, hogy mennyire helyes vagyok, meg sármos. Beszélgetni si nagyon jókat szoktam lányokkal, de sajnos tőlem nagyon messze laknak...:/


A környékemen, ha bulizok, vagy rendezvényekre járok, megnéznek a csajok, de kb jellegtelen arccal, szemezés van, meg ilyenek, de ha odamegyek valakihez, és feldobok valami témát, máris hárítanak, hogy pasijuk van, vagy nemrég szakítottak nem akarnak senkit...meg ilyen szlogenek.


Rossz lehet a megnyilvánulásom? vagy lerí rólam az öönbizalomhiány? netán azt gondolják, hogy túl "jó" pasi vagyok?


nemtudom már, de egyre inkább elkeseredem..:/


20/F



2013. aug. 21. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lettem, küldj már egy képet :)
2013. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Önbizalom hiányos vagy.Ha küldesz képet,megmondom,h milyen vagy.Bár ezek szerint nem a külsőddel van a gond.;D
2013. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egyből azt mondják, hogy pasijuk van stb, akkor tuti nem jól indítasz. Gondolom egyből az jön le nekik, hogy járni akarsz velük. Ha nekem ezt mondaná egy csaj, azt mondanám ki akart veled járni? Csak barátkozom :)

Szívni kell a vérüket, hülyéskedni, spanolni kell velük. utána úgy is jön a többi magától :)

25/F

2013. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

volt egy időszak mikor meglehetősen bunko voltam a lányokkal. egy ideig bejött, de utána sajnos átestem a másik oldalra, és túlsagosan az lettem.

most probálom visszahozni magam emberibb stílusba, és lehet kicsit eröltetettnek túnök vgay nemtudom..:Z/

2013. aug. 21. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
nem akarsz egy képet küldeni? :)
2013. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet én meg mondom őszintén, hogy milyen vagy:)
2013. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mondanâm mint az előttem szóló, így hogy nem làttalak nem tudom azt mondani hogy a külsőd amúgy bejön e a csajoknak , ha igen akkor a stílusod nem tetszett nekik. 20l
2013. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szílus alatt mire gondolsz? megnyilvánulás? beszéd, leszólítás, kisugárzás?
2013. aug. 21. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!