Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha nem tudok egy lányban...

Gáz, ha nem tudok egy lányban sem szerelmes lenni, mert a mai lányok jellemre egyáltalán nem olyan lenyűgözőek már, mint a régebbiek? Gáz, ha emiatt nincs barátnőm, pedig lehetne?

Figyelt kérdés
Nem vagyok álompasi, de több lánynak is bejövök most is, viszont ők engem nem érdekelnek, pedig kettő közülük nekem esetem is külsőre, mégis jellemre nem érzek semmit sem bennük, ami megfogna. Pedig jó lenne egy szeretnivaló, gyengéd lányt találni, de ilyet valahog ynem találok, a durva, bunkó csajokból meg annyi van már, hogy kezdek kiábrándulni a mai tinikből. VAlamiért még két-három éve is több aranyos lányt találtam, most meg senki sem fog meg már jó ideje, kb. két éve.
2013. aug. 21. 15:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Azért szerintem vannak még normális lányok.A feltűnő bunkó r*bancok mögött.Például én nem tartom magam bunkónak,csak nem látszódom ki a sok plázap*csától
2013. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Igen, vannak normális lányok, de nagyon kevés, és mind v foglalt, v csak a legjóképűbb pasik érdeklik.
2013. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Vannak normálisak csak nehéz megtalálni őket mert nem feltűnősködnek annyit mint a bunkò csajok..énis nehezen találok emiatt egy rendes fiùt mert nem szeretek menőzni meg feltűnősködni:) 16/L
2013. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jah el lett baxva a java az ilyen éjjel-nappal budapest szemetektől, meg a feminista neveléstől
2013. aug. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az igazi választ, az előttem levő adta meg. Ez az tesó!
2013. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, bezzeg a mai fiúk... :D Ők aztán úgy tökéletesek, ahogy vannak! Nem hiszem, hogy emiatt nincs barátnőd, de így tényleg jobban hangzik. (Nem az a gáz, hogy nincs barátnőd, hanem, hogy erre fogod.) A normális lányok láthatóan nem kellenek, csak a bunkó, beképzelt r*bik, a jókislányok unalmasak, tudod?
2017. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!