Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon kéne válasz help többi...

Nagyon kéne válasz help többi alul?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy 16 éves fiu vagyok Budapesten lakom.

Miért közösítenek ki azért mert nem dohányzok füvezek piázok stb? Miért vagyok ezért kiközösítve és nem fogadnak be? Van aki ennek ellenére befogadna haverként (lehet lány fiú).Meg miért nem értékelik a mai lányok az igaz szerelmet hanem inkább a szexre mennek? Van aki befogadna esetleg? Akik csak szídni jöttek azok ne irjanak mert csak értelmesek válaszokat fogok elolvasni. Help. Lehet ciki itt barátokat keresni esetleg lányt de ha máshol nem tudok.:(. Valaki segítene nekem?



2013. aug. 21. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gyakori kérdéseken lennénk, azt mondanám, hogy próbálkozz gyakori kérdéseken.
2013. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, 16 évesen drogoztok, füveztek, cigiztek, piáltok? Vicc hová nőnek a fiatalok.
2013. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre kevesebb a normális ember, akár csak te. Én is mindig ilyen voltam, igaz én lány vagyok, de sosem tartoztam a "menők" közé, mivel nem buliztam, nem ittam és nem ribiskedtem, de nem érdeket mások véleménye. Ha én így érzem jól magam nem fogok mások elvárásai szerint élni, csak hogy megfeleljek nekik. Sőt, inkább én közösítettem ki mindenki mást, nem ők engem :D Persze szerencsére vannak még normális emberek, csak meg kell találni őket.
2013. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Segítenék, ha a Te korosztályod lennék, de nem vagyok.

(ellenben: ne használd már a "befogadás" szót, nem vagy Te valami menhelyi kiskutya...) :)


A helyedben elkezdenék valamit sportolni - csapatsportot, vagy egyesületi szinten, ott mindig normálisabbak az emberek.

2013. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Ha gondolod írj privátot. :) 16/L
2013. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valszeg mert meleg vagy.
2013. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6/6 ha nem olvasnád engem a cigi meg stb miatt zárnak ki nem vagyok meleg.Van ilyen ember is aki nem akar rá szokni ezekre. Nem vagyok meleg.Nem a fiukat szeretem...
2013. aug. 21. 20:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg még1 azért irtam (fiu meg lány) legyen fiu barátom is meg lány barátom is de én nem fiuval akarok kapcsolatot hanem egy lánnyal.Gondolkozz előbb mit irsz.
2013. aug. 21. 20:31
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem ha tinikorban eggyltalán nem találsz magadnak társaságot klikket vagy bármit akkor van egy kis gond de az is lehet hogy elmúlik.

majd évek múlva más közösségbe kerülve sem találsz hasonszőrűeket sehol akkor lehet problémára gyanakodni.

2013. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát.

Nem tudom ebbe mi a probléma hogy kedves megértő őszinte fiú vagyok. (Meg nem vagyok csunya alak)

2013. aug. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!