Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ebben a helyzetben mit kéne...

Ebben a helyzetben mit kéne tennem? Hagyni vagy lépni?

Figyelt kérdés
18 éves egyedül élő közmunkás lány vagyok (azért közmunkázok, hogy el tudjam magam tartani, ne szoruljak senkire). Van egy 24 éves munkatársam, aki nagyon jófej,kedves, néha tiszta dilis srác! :) Mindig segít, ha tud, viccelődik, beszélget velem... Ha nincs valamim, ő ad, ha van pl csokija, megkínál... Nekem nagyon tetszik, bár szerintem én neki nem, de végülis én nem tudom, nem értek a férfiakhoz. :/ Velem kicsit másképp viselkedik...talán mert kevesebb ideje dolgozunk együtt. Szerintem nem tudja, vagy csak nem adja jelét, hogy tetszik nekem. Mit kéne tegyek?
2013. aug. 8. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem légy nőies, vonzó, vidám meg ilyesmik, amik bejönnek a pasiknak... A többit bízd rá
2013. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudok sütni,főzni, ezt tudja... A vidámság messze áll tőlem, bár vele sokat nevetek,mert...olyan vicces (jó értelemben....),de szerinte túl komolyan veszek mindent.
2013. aug. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!