Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet koztunk valami?

Lehet koztunk valami?

Figyelt kérdés
A tortenetem -----> http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak_.. .. Van egy fiu, egy suliba jarunk o 11.es en pedig 10.es .. A baratnomon keresztul ismerkedtunk meg,vagyis inkabb ugy mondom hogy kint voltam baratnommel Aki ennek a fiunak a szomszedja,es felhivtuk ot telefonon es utanna masnap bejelolt facebookon.. Akkor meg Alig beszeltem angolul de ennek ellenere chateltunk egy ideig.. Utanna abbamaradt a beszelgetes.. Most par honapja megint Ramirt mindennap beszeltunk es 1 het utan elkerte a szamomat, abbamaradt az hogy mindig en irok ra, mostmár altalaba o ir nekem, es ugye mostmár jobban beszelem a nyelvet es igy egyre jobban elbeszelgetunk akar tobb Oran keresztul is.. Es ebben az utobbi par honapban egy parszor mar talalkozni akart velem csak nem mentem mert kicsit felek azert mert meg nem tokeletes a nyelvem.Nem erzem azt hogy tetszenek neki,vagyis nemtudom mit gondoljak.. Nagyon kedves velem.. Most a heten elvileg talalkozunk amitol meg mindig felek.. O varja es megbeszeltuk hogy majd fenykepezkedunk stb.. Szerintem mostmár kicsit jobban bir es jobban szeret velem beszelni, mert ugye a nyelv tudasom sokat fejlodott.. Ez alatt a par honap alatt nekem egy picit megtetszett.. Tudom hogy most nem tetszek neki de mit csinalhatnek hogy elerjem hogy legyen koztunk valami? Egyaltalan lehet ugy hogy meg nem 100%os a nyelvtudasom?

2013. aug. 22. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ne menekülj az egyedülléttől.Ne a többieket nézd, hogy milyen viccesek vagy éppen, hogy mennyire tudnak ellenni egymásal.Ne gondolj magadról különböző dolgokat amivel aztán beazonosulsz, mert így nem tudsz önmagad lenni.

Tudd, hogy mi a jó neked!Ne mások véleményére építs.Néha ok nélkül is próbáld meg szeretni és elfogadni önmagadat a" képzelt" hibáiddal együtt.Minél inkább tudod azt ,hogy hogyan érzed magad jól egyedül és mi a jó neked, annál inkább tudni fogod azt is, hogy nem az a kérdés hogyan érheted el hogy tetsz neki.Inkább az, hogyan tudod elfogadni magadat így ahogyan vagy és spontán lereagálni bizonyos helyzeteket.

Neked tetszik a srác ez tény.És ha kedves volt veled ez arra utal, hogy te is tetszel neki.Ha a tiszteletet és az elfogadást is látod rajta akkor nincs min gondolkodni.Örülj neki, hogy találkozol vele, és ne aggódj a következményeken.Tudd, hogy mi az amit szeretnél de ne várd el, hogy így történnyen.Sem magadtól sem tőle.Mikor egyedül vagy próbáld meg élvezni a helyzetedet, és megtalálni önmagadban azt a pontot ami mindentől és mindenkitől független.Mert az mindenkiben ott van.Szabadabbnak fogod magad érezni, és kevésbé fogsz beazonosulni bizonyos gondolatokkal, érzésekkel.A lényeg, hogy jól érezd magad, és ne félj attól ha egyedül éreznéd épp jól magad.Az emberek azokhoz az emberekhez vonzódnak leginkább akik szeretik önmagukat és ugyanez igaz a szerelemre is.Légy szerelmes előbb önmagadba!Szeretni is csak akkor fogsz tudni ha önmagadat elfogadod és szereted.Tehát kezd ezzel, majd légy spontán, és már el is érted amit szerettél volna!Csak közben el ne felejtsd mit is szerettél volna!;)

2013. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat:) hajnalba felhivott telefonon es elmondta hogy tetszem neki.:)
2013. aug. 24. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!