Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Nektek mennyiben változt...

Fiúk! Nektek mennyiben változtatna az az adott lányról alkotott képeteken, ha ilyen szinten megváltozna?

Figyelt kérdés

Előre szólok,nem konkrétan emiatt változtam meg,sőt,nem is nagyon figyeltem arra az utóbbi időben(csak az utóbbi 3-4 hónapban),hogy próbáljak bejönni a fiúknak,voltak fontosabb dolgok,meg nem is akartam kapcsolatot.


Tanév végéig egészen zárkózott voltam,olyan lány,aki nem nagyon mozdul ki sehova,szolidabb,és talán kicsit túl komolyan vesz mindent,olyan magának való. Külsőre is visszafogottabbnak mondanám magam,nem tűntem akkor se igénytelennek,csak olyan "semleges" voltam öltözködésre,mindenhogy. Lányos,de mégsem az a plázacica,meg nem volt önálló stílusom.


Aztán most a nyáron egész sok dolog változott,pedig nem is terveztem ekkora váltást. Szókimondóbb lettem,nyitottabb mások felé,szinte minden érdekel,még az is,ami eddig nem,jobban szeretek kimozdulni,keresni a társaságot,foglalkozni másokkal,menni valahova,stb... Nem,nem a bulizásra értem,csak nem ülök otthon,mint eddig,nem vagyok olyan nyugis már. Elhatároztam,hogy pörgősebb életet fogok élni,mert nem akarok pont ennyi idősen egymagamban ücsörögni és kimaradni mindenből. Meg elkezdtem rendszeresen sportolni is. Külsőre is másabb lettem,kicsit vagányabban/sportosabban öltözöm,jobban látszik a stílusom az öltözködésemen is és változtattam a frizurámon is. Már nem érdekel annyira mások véleménye,nem akarok mindenkinek megfelelni,stb.


Egyik barátom mondta,mikor találkoztunk,hogy nagyon más lettem,mert eddig engem kellett rángatni meg noszogatni mindenhova,most meg szinte én húzom magammal az embereket ebbe a pörgésbe. Hogy sokkal több "élet" van bennem és hogy sokaknak sokkal jobban be fog jönni. Nem tudom,kicsit szkeptikus vagyok,hogy ennyitől bármi is változna körülöttem. Úgy értem,mint ahogy a barátzónát szokták emlegetni,hogy akit egyszer az emberek elkönyvelnek maguknak valahova... az már onnan nehezen tud változtatni azon,hogy hogy tekintenek rá... Csak nem tudom,hogy van ez akkor,ha csak látásból ismeri az adott személyt valaki,vagy hasonlók.


Az értékrendem persze nem változott,nem akarok üresfejű liba lenni,se valami erőltetett,csak szabadabb,pörgősebb,meg valahogy jobban ki merek állni magamért,több az önbizalmam,stb. Kicsit hosszú lett a sztori,de talán érthető.:D

Jobban fog ez tetszeni másoknak? Lehet,hogy "észrevesznek" így olyanok is,akik eddig szinte levegőnek néztek? Szerintetek képesek az emberek máshogy tekinteni valakire,ha az ilyen értelemben megváltozik? Köszi a válaszokat.:)



2013. aug. 22. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt hívják pozitív változásnak.
2013. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy valami baromi nagy problémád van, amit a lelked zár és felvettél egy kifelé mosolyt és egy szerepet:D
2013. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egészben ez a legjobb: "Már nem érdekel annyira mások véleménye,nem akarok mindenkinek megfelelni,stb. "

Nagyon jól tetted és gratulálok ehhez a változáshoz!!

A nyereményed: "jobban ki merek állni magamért,több az önbizalmam,stb."

Ügyi vagy! :DD


Amúgy gondolom mindenki észre fogja venni a változást rajtad! Gondolom te is kíváncsi vagy már az arcokra xD

2013. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiket írtál, nekem tök szimpatikus csajnak tűnsz. Nem tudom hány éves vagy, de ilyen lánnyal szívesen ismerkedek.

Amúgy szerintem ez tök normális. Nem másoknak, hanem magadnak bizonyítottál elsősorban. Ez tök jó, érettebb vagy :D

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, ez csak jobb irányba változna részemről. :)

2013. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tök pozitív amit írtál :) Hány évesen ment át rajtad ez a változás? Ha nem írnád, hogy tanév vége, akkor simán 20-22 évesnek gondolnálak. És ha ez ennyire látszik kifele, mint amit írtál, akkor biztos, hogy észreveszik, ezt nem lehet nem észrevenni :)

2013. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És igen, nekem is tök szimpatikus lánynak tűnsz (5-ös voltam), ritka az ilyen akaraterővel rendelkező lány, aki így tud változni.
2013. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Egyébként 17 vagyok.:)
2013. aug. 22. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
tuti, hogy jobban érdekelnél ;)
2013. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Szóval nem függsz mások véleményétől, de mégis tőlünk várod el, hogy kétes és igen sovány információk alapján megítéljük milyen irányba változtál? Ez csak annyit jelenthet, hogy eldöntötted már hogy milyen irányba változtál, de velünk is közölnéd csakhogy asszisztálni tudjak hozzá?


De azért mégis megpróbálkozom vele:


Az hogy szakadatlanul sztereotípiákba akarod magad bepasszírozni és másoktól is ezt várod el, valamint ez alapján akarod meghatározni a stílusod és az életmódodat az semmi jót nem jelent. Meg akarsz kényszeresen felelni másoknak tudat alatt a fiúk, a baráti közösségnek, vagy tudja az ég kinek.


A lényeg nem bízol a saját és a barátaidnak a helyes értékítéletében ami körbevesz és nem vagy elégedett magaddal ezért volt a változás, de ennek ellenére ugyanott tartasz, csak a külvilág felé mutatsz mást.

Csak vágysz a változásra ezért akarsz új embereket találni akik eddig nem vettek észre téged, de ezt spontán, vagyis külső erők által akarod elérni. Álmodozni sajnos nem elég azért tenni is kell valamit.


Kicsit kéne még erősíteni azon a sorsfordító változáson.

2013. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!