Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyit érnék? Soha...

Tényleg ennyit érnék? Soha egy csók egy csajtól sem és este csak a jobb kezem marad nekem? Lányok hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy lusta dög, a belemet kidolgozom minden értelemben...próbálok előrébb jutni fejleszteni magam, de semmi...Az lenne a minimum ha legalább hétvégén ott lenne mellettem a csajom és hozzámbújna, kedveseket mondani nekem és én is neki, esetleg elmennénk valahova szórakozni vagy csak kajálni egyet...Komolyan nem tudom mire vágynak.. Milyennek kéne lenni hogy elfogadják az embert:)
2013. aug. 22. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire fel vársz el ilyesmit? Te mit adsz cserébe a lánynak?
2013. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki ilyen kérdést lenyom, annak van még sok-sok tanulnivalója, és magányos estéje, hogy rájöjjön hol is a hiba.
2013. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindent amire csak szüksége van és lehetőségem van rá, meg adnám neki...
2013. aug. 22. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

miért kéne még mit tanulnia ?

Egyrészt az ember csak úgy "tanulhatja" meg hogy hogy kell egy másik féllel bánni, ha van neki valaki. Egyébként meg amit elmondott magáról egyáltalán nem tűnik rossz embernek, különben is, ez a minimum amire valaki vágyhat, hogy legyen mellette egy személy akit szerethet.


Egyszerűen lehet hogy csak rossz helyen keresgélsz. Megváltozni meg ne akarj azért hogy lehessen valakid, akkor inkább már a jobb kezed...

Előbb vagy utóbb úgyis az utadba akad valaki. :)

2013. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még soha senkim 27 éves korom ellenére.
2013. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak a pénz az isten. Ha az nincs, akkor ne várj változást.
2013. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom, átlagos fizetésem van..Nem úszok a pénzben, de egy házat és egy autót fenn tudok tartani.
2013. aug. 23. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!