Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hiányzik de mégis...

Mit tegyek? Hiányzik de mégis haragszom rá, mert hazudott?

Figyelt kérdés

Szóval 4 hónapja kórházban voltam! Megismerkedtem egy sráccal ott aki ott dolgozik! Nem sokat beszélgettem vele akkor, mert csak két napot voltam bent, de már ott is nagyon kedves, vicces volt! Aztán megkerestem facebook-on. Nagyon sokat beszélgettünk álatában több órát, ott is és telefonon is. Általában ő hívott engem és ő keresett! Aztán egyik este mondta, hogy milyen kedvesnek tart, meg ilyenek, és lehetne több is köztünk! Erre mondtam neki, hogy nekem már több éves kapcsolatom van és nagyon szeretem a párom! (És ezt eddig nem azért nem mondtam neki, mert le akartam tagadni a barátom vagy ilyesmi, igazából szóba sem hoztuk ezt a témát, mert én pusztán BARÁTNAK tartottam őt! Kedves volt és nagyon jóban lettünk,találkoztunk is egy párszor) Aztán amikor megtudta hogy van barátom, nagyon furcsa lett! Már nem beszéltünk olyan sokat sem, pedig elötte mindig elmesélt mindent magáról! Aztán kérdeztem töle, hogy csak nem alakulóban van neki egy kapcsolt valami csajjal, azért nem beszél velem! Erre ő azt mondta, hogy nem beszél egy csajjal se rajtam kívül! ( ami hazugság volt mert hallottam hogy beszélget egy csajjal, nem értettem miért hazudik!) Aztán rá két napra kirakták, hogy kapcsolatban vannak már 1 hete!! És azóta nem beszéltünk! :( ő nem keres pedig ő hazudott nekem!!



Nem tudom miért csinálja ezt??

Talán utál??

Nem értem és nem tudom mit tegyek, mert valahol hiányzik :( és eszembe jut sokszor milyen jókat beszélgettünk! Szerintetek mit tegyek???



2013. aug. 23. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván, mivel képtelen voltál az elején közölni azt a fontos infót, hogy van barátod akit szeretsz. Ő mire elmondtad már beleélte magát.

Ne legyél ennyire buta! Sajnálom a fiút.

2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szóval hülye voltam tényleg! Ezért nem beszél velem! Őszintén nem akartam hülyíteni mert nem az a típus vagyok! Hát köszönöm a válaszod!


20L

2013. aug. 23. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!