Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi alakul kettőnk között?

Mi alakul kettőnk között?

Figyelt kérdés

Megismertem felületesen pár napja egy lányt, neten keresztül. Kép alapján nem jött be különösebben, átlagosnak tűnt, stílusra pedig nagyon visszahúzódónak. Aztán barátilag találkoztunk élőben és mintha a villám csapott volna belém, azóta csak rá tudok gondolni. Pedig ott is ugyanilyennek látszott volna más szemével, de ezek szerint valóban létezik és dolgozik a 'kémia' két ember között? Vagy csak fellángolás lehet, mert Ő más, mint az eddigiek és húz az újdonság varázsa?


Nem beszéltem vele erről, nem szeretném elijeszteni, túl értékes számomra perpillanat ahhoz.



2013. aug. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezoteriával foglalkozik a lány, érdeklődik az ezo után?
2013. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jártál így, mintha a találkozó után megmaradtatok volna annyiban, hogy "majd felhívod"... :D
2013. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, nem említette. Viszont különleges illata volt, enyhén édes és citromos egyben. De nem hiszem, hogy az orrom vezérelné ilyen helyzetben az agyam, csúnya lenne. :D
2013. aug. 24. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
3 Kérdezd meg net-en, hogy mi a véleménye az ezoteriáról. Sanszos, hogy machinált rajtad.
2013. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha igen a válasza, többet a büdös életbe ne találkozz vele.

Lesz 1-2 nehéz hnaod, de utána ismét tiszta leszel.

2013. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*hónapod
2013. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!