Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány sem akart még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sem akart még velem járni, akkor a külsőmmel van a gond, hiszen, manapság már könnyebb szexelni, mint nem szexelni, de nekem még ez sem jött össze, miért?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, elég vén már, de még sosem kellettem egy lánynak sem, mindig lekoptattak vagy azt mondták maradjunk csak barátok.
2013. márc. 11. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
képet!
2013. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert béna vagyok, határozatlan és nincs önbizalmad. Nem a külsőn múlik a dolog, vagyis nem csak. Ha abból kihozod amit lehet (edzéssel, jól öltözködsz, jó a hajad, nem zsíros az arcod, ápolt vagy stb) akkor a többi a kisugárzáson és a beszélőkén múlik, ott kell fejlődni.
2013. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
inkább hozzáállással vagy a stílusoddal lehet baj. vagy quasimodóként ne akarj meghúzni egy fullos gárét, hanem mondjuk a szomszéd böbit
2013. márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAH :D

A valóság az, legtöbb nő számára a pasi alacsony anyagi helyzetet eleve kizáró tényező. Ezt ne felejtsük ki.

2013. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem fogok olyan lányra hajtani, aki nem vonz, annak meg mi értelme?

Egyébként is vicc, hogy pont a csajok papolnak mindig arról, hogy a fiúk adják lejjebb az igényeiket és mit lát az ember?! Tök igénytelen, csúnya lányok helyes, sporots fiúkkal együtt.

2013. márc. 11. 13:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó beszélőke avagy - játszd a keményfyereket (énvagyokakirááj, halhatatlan vagyok úá-úá), hantázz az állítólagos bazinagy vagyonodról meg a hatalmadról... Meg persze néz ki jól. Meg hantázz az állítólagos régi modell csajaidról akik máig Téged akarnak. HAZUDJ HAZUDJ HAZUDJ ez a mai világ sikerességének titka
2013. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg szerintem nem én vagyok a válogatós lányok terén amúgy sem.
2013. márc. 11. 13:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Legyén RAJ ebben minden megvan ami neked kell. Pózolj pénzel , autó kulccsal , fegyverrel.
2013. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kép..
2013. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem kene modell szepsegu lanyoknal probalkozni....tudd, hogy milyen szinten allsz es keress hozzad hasonlo szintu lanyt, es akkor nem fogsz csalodni....miert varod el hogy egy nalad ketmillioszor szebb lany lesz.opjon meg megd.ugassa veled magat, amikor te csak sajnaltatod magad es lehet h tok apolatlan vagy.......almodik a nyomor, tartja a mondas
2013. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!