Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elvárhatja egy férfi, hogy...

Elvárhatja egy férfi, hogy egy nő első látásra belé szeressen?

Figyelt kérdés
Én nem igazán hiszek az udvarlásban. Ha vonzalom nem elég erős már elsőre, hogy a nő enélkül is szivesen velem legyen, akkor ott nincs miről beszélni szerintem.

2013. aug. 25. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
mert neked nincs. ezért nem érted
2013. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

Mi az hogy "elvárhatja"?


A szerelem nem olyan,hogy a pasi csettint egyet,hogy "na legyél belém szerelmes,most itt,azonnal!",a nő szemében meg megjelennek a szívecskék.....


Látszik,hogy hosszú kapcsolatod még nem volt,lehet tagadni....



A szerelem kialakulásához idő kell,az senkinél sem úgy működik,hogy rögtön,azonnal,első találkozásnál halálosan beleszeretek az illetőbe!

Ezt sokan összekeverik,az erős vonzódással!

Na olyan elhiszem hogy van,de ez inkább egy hirtelen fellángolás,nagyon tetszik az illető,eszméletlenül vonzódom hozzá,kívánom,ha még ott akkor egy kicsit kedves,rendes is,akkor teljesen eldobom az agyam....

Ilyen van,de ezt nem szerelemnek hívjuk....

A szerelem az,mikor már nem tudsz meglenni a másik nélkül,önzetlenül megtennél érte bármit,úgy érzed az illető a részeddé vált,bárhol is vagy,folyton rá gondolsz,úgy érzed vele tudnád elképzelni az életedet.....

Szerintem ezt már így elsőre,elvárni iszonyat nagy baromság :DDD

2013. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%

"Erős vonzalomból rövid idő alatt szerelem válik."


De most meg saját magadnak mondasz ellent,mert azt írod,nem hiszel az udvarlásban.....lehetséges,hogy az erős vonzalom szerelemmé alakuljon,de ez több tényezőtől függ,akkor viszont ápolni kell a kapcsolatot,mert ez az erős vonzalom elmúlhat,ha csak ülsz,és várod hogy szerelem legyen,hisz minek az udvarlás,mikor megvan a vonzalom,most már biztos út vezet a szerelemhez.....


Olyan fura így elmagyarázgatni,te tényleg nem érted....

2013. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Most ne a szerelem fogalmán lovaguljunk már... de átfogalmazhatom a kérdést is:


Elvárhatja egy férfi, hogy udvarlás nélkül is erős vonzalmat ébresszen? Jogosan hagyja ott az a nőt, akinél ezt nem érzi már a legelején ?

2013. aug. 25. 15:02
 15/21 anonim ***** válasza:
65%

de értsd már meg ez nem elvárás hanem lehetőség.

Tehát lehetséges e hogy egy férfi erős vonzalmat ébresszen már első alkalommal?


Válasz igen: hiszen a nőknél is így működik.


de gáz ha ezt nem tudod.

2013. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Mi az,hogy elvárás?Ilyen téren hogy lehet elvárni?

Odamész a nőhöz és azt mondod neki,hogy "heló,én elvárom tőled,hogy most belém szeress..azonnal szeresd a testem bébi!"

Szerintem egy kicsit beképzelt vagy.Amúgy kicsit meg mégis igazad van.Mégis ellenséges a kérdésed számomra.

2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Elvárhatja egy férfi"


Akkor lovagoljunk ezen az idióta szón,amit úgy látom annyira szeretsz: "Elvárás"


Nem!

Nem várhat el senki semmit a nőtől(vagy akár a férfitől),magának kell jönnie az érzelmeknek kérdező,ez neked mennyire egyértelmű??

2013. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

*ez neked mennyire egyértelmű??

mennyire nem egyértelmű?

2013. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem értem mit nem éretetek.


Megtetszik (komolyan) egy nő, ha nem érzem ezt viszont rajta már az első beszélgetéskor, akkor joggal hagyom ott, mert nem akarom, hogy az udvarlás miatt kedveljen meg? Vagy ilyen a mesében sem létezik h egyből az erős vonzalmat érezzem felőle, tehát ne is várjam (el).


Így már érthető?

2013. aug. 25. 15:40
 20/21 anonim ***** válasza:

ha egy nő erős vonzalmat érze irántad akkor sem biztos hogy ki fogja mutatni az első alkalommal, ha meg ingen akkor rámenősnek tartod majd és azért hagyod ott. azért 3-4 alkalomba nem fogsz belehalni azalatt kiderül hogy mennyire erős a vonzalom..



ezen kívül nem értem mit akarsz

2013. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!