Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hány layer-es és...

Szerintetek hány layer-es és kb. hány neuronból álló neurális hálózat kéne ahhoz, hogy feldolgozzam az elmúlt 1év skype beszélgetéseit a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem, hogy a barátnőm miért veszett össze velem, adott rá magyarázatot, de szerintem elég abszurd, és mindenféle racionalitást mellőz, a válasza kimerült annyiban, hogy "azért, mert azt mondtam".

Arra már rájöttem, hogy elég sok szillogizmust hibásan használ, de ennél többet nem sikerült kihoznom belőle. A programom mindig elszáll, nem tudom mi lehet a hiba. :(



2013. aug. 25. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
:ASDelmagad
2013. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A vírus az Ön rendszerében van.
2013. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ön esetleg BME-VIK hallgatója (vagy volt)?
2013. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
matematikus vagyok
2013. aug. 25. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:

elég egy tészta... könnyű ilyen gondolkodásra jutni pár év egyetemi tanulmány után :D

nem csodálom, hogy az ilyen embereket ott hagyják a lányok

2013. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

404 NOT FOUND


Azt sem értem, miről beszélsz ember, pedig állítólag elég intelligens vagyok... :/

Ezek szerint mégsem...

2013. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 ezt kérlek fejtsd ki bővebben
2013. aug. 25. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát aki valamilyen szinten matekkal, infóval foglalkozik az egy megszállott személy. Ezt magamon kezdtem észrevenni, mikor egy "nyomorult" programozási feladat felett ültem 12 óráig egyfolytában (értsd ezen azt h semmi mást nem csináltam, szólhatott a mobil, kopoghattak stb..) én csak próbáltam egész addig amíg nem működött. Ilyen embert nehéz egy lánynak elviselni, persze ha neki nem hasonló az érdeklődési köre :D Úgyh én már csak matek-infoval foglalkozó lányokra "vadászok" ;)

Remélem érted miről beszélek!

2013. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm a választ
2013. aug. 25. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Eléggé hasonlatos ez az eset azzal, ami köztem és a barátnőm között volt fél évig.


Túlzott racionalitással és kizárólag logikával viszonyulsz egy alapjaiban irracionális szituációhoz. Irracionalitásra racionalitással reagálni pedig irracionális. Arra kell rájönnöd, hogy a nők a legtöbb konfliktus során nem megoldást várnak, hanem megértést (vagy annak színlelését). Ha feldúltan a fejedhez csap egy problémát és te azt ésszerűen megoldod, logikus választ adsz, az csak jobban feldühíti. Én sem értem, hogy miért, de ez így van. Az egyedüli ésszerű cselekedet ilyenkor az, hogy NEM OLDASZ MEG SEMMIT, hanem csak meghallgatod, bólogatsz, hamisan azt mondod, hogy igen, ebben igazad van stb. Ne azt lássa, hogy minden felvetésére te tudod a megoldást, mert ebből ő csak azt szűri le, hogy téged ÉRZELMILEG nem érint meg a dolog, mert ÉRTELEMMEL kezeled. Arra figyelj, hogy a balhék során érzelmi támogatást nyújts a párodnak, és ne megoldani akard a problémát. Sosem azt kéri, hogy gondolkozz helyette, hanem csak hogy meghallgasd. Vita után már elmondhatod, hogy hogy lehetne megoldani a felmerült problémát, de azt is csak akkor, ha már abszolút lehiggadt.


Respect amúgy azért, mert matekot tanulsz.

2013. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!