Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 17 éves pasi egy 13 éves...

17 éves pasi egy 13 éves csajjal? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit, ő dolguk
2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne akard tudni.
2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt h ajaj. A legjobb barátnőm 13 ès 18 a pasija.
2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez már tegnap este is kinn volt nem ?
2013. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, csak ilyen korban egy év is sokat számít
2013. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt,hogy a 13 éves nem csaj, a 17 éves meg nem pasi
2013. aug. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ajaj... necces!!
2013. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy a 17 éves egy kanos állat, de túl gyökér ahhoz, hogy saját korosztályában keressen valakit, ezért inkább egy sokkal naívabb, tapasztalatlanabb lányt keres aki elhiszi hogy nem csak dugásra kell neki. Dióhéjban ennyi.
2013. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A legfőbb dolog. Ha szexelnek, ez már nem illegális, ugyanis pont most változott a törvény erre vonatkozólag. Itt egy táblázat arról, hogy most melyik korú ember melyikkel szexelhet legálisan:


[link]


8:


A lányok nem szeretik a korosztályukat (ugyanannyi éves fiúkat), különösen a 14-20 körüli lányok. A legtöbbjük idősebb férfival van, de ennek mondhatni teljesen természetesek az okai:


Ők jobban néznek ki.


Nézz végig mondjuk egy 9-es gimnáziumi osztályon. A lányok elképesztően fejlett, érett testtel rendelkeznek, ellenben a fiúk kisfiúknak néznek ki, lámatestű éretlen gilisztáknak. Én is voltam ilyen kinézetű és minden mai férfi, semmi szégyellnivaló nincs benne. A lányok teste korábban érik.


A mi 15-15 fiú lány osztályunkban is kb. 1 fiúnak volt korunkbeli barátnője az első két évben (15-16 évesen), a legtöbb fiúnak nem, hiába próbálkozott. Ugyanis a korabeli lányok az idősebb fiúkkal voltak, a fiatalabbak meg éppen az illegalitás határán (15-16 éves fiúra 13-14 éves lány jut).


Nézd meg hogy néznek ki a mai 13-14 éves lányok. Mint 10 éve a 20 évesek. Plusz még jó k**rvásan is öltözködnek.


De ezzel nincs semmi baj. A lányok jól járnak vele és a fiúk is, akik velük vannak.

2013. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy a 13 éves csaj ri banc,mivel egy normális ember legyen férfi/nő 15-16 évesen kezd belemerülni a kapcsolatokba,a 17 éves srácra meg azt mondanám,hogy éretlen.Én 16 éves srác vagyok de én nem is szeretnék összejönni tizenéves csitrikkel akik agyilag semmik,nekem huszonévesek kellenek.Gondolkodj te is úgy mint én ;)
2013. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!