Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jellemre szimpi, cuki,...

A jellemre szimpi, cuki, aranyos, kedves, bájos, pici 14 év körüli lányokat miről lehetne felismerni?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni előre, hogy melyik lány olyan jellemre, akit kersek, mert nekem már elegem van a sok bunkó, beképzelt, ostoba csajból. De tudom,hogy vannak kedves, jófej lányok is, csak ők ritkák. Annyira szeretnék már szeretgetni egy rendes lányt, de hol lehet az a lány?:)
2013. aug. 26. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy cula?Ugye nem 30?:D
2013. aug. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az ágyamban esténként szokott lenni egy-kettő :D
2013. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egy nem épp cuki aranyos bájos lány is lehet normálisszs... pl én magam nem tartom se cukinak se éppen aranyosnak magam de ettől még nem vagyok se beképzelt se bunkó szerintem 16/l
2013. aug. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked semmiről. Tedd már magad takarékra, te kerti törpe!
2013. aug. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem vagyok olyan szép és cuki de legalább normális:) hidd el vannak még normálisak én is ismerek ilyeneket:)

14/l

2013. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 18 év alattiakkal csak a gond van. Nem is értem miért akarsz olyat..
2013. aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!