Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért írják itt...

A lányok miért írják itt Gyakorin hogy nem is a külső számít ha a valóságban a ronda fiúkra sem néznek?

Figyelt kérdés
A lányok miért írják hogy nem a külső számít ha az számít nekik? Ezt azért kérdem mert Gyakorin írta pár lány hogy Helyes vagyok Stb.. Üzenetben beszélgettem velük és azzal az indokkal ráztak le hogy van barátjuk. Volt amelyik vissza sem írt.. Akkor mégis miért írják itt a lányok hogy nem a külső számít? Minden lány ugyanazzal a szöveggel jön.. és a valóságban a is Páwákal vannak együtt holott mindig azt írják hogy nem szeretik a Páwákat de mégis velük járkálnak az utcán kézen fogva. :( 17/F

2013. aug. 23. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert itt netribik vannak :) nagyrészt
2013. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert a valóságban olyan férfi nem igazán létezik, akire mindenki azt mondaná egységesen a földkerekségen, hogy RONDA!


Egyébként elmondom neked, hogy nekem 5/5 lány nem válaszolt egy idő után, pedig még a képemet sem látták. Egyszerűen van valódi életük, ahol valódi emberekkel találkozgatnak, jönnek össze...

2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Mondani mindent könnyű, megtenni már nehezebb :S
2013. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 fő oka van:

1.) Önismeret hiánya

2.) Amint egy lány leírja az igazat, azonnal egy csomó fiú ráront, hogy 'mekkora szemét ribi vagy, az ilyenek miatt utálom a nőket'. Tehát inkább csak a pontgyűjtők írnak, akik az itteni ízlésnek akarnak megfelelni (legalábbis elméleti szinten)

2013. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem mondtam még, hogy a külső egyáltalán nem számít. Pedig lány vagyok.:)

De igen is számít. Mindenkinél. Fiúknál-lányoknál egyaránt. Az megint más kérdés, hogy attól, hogy valaki nem egy álompasi, vagy nem egy túl jóképű pasi, attól még tetszhet és lehet szimpatikus és a belső tulajdonságai alapján lehetne esélye.

De ha külsőre abszolút nem jön be, akkor nem kerteltem soha, nem lett belőle szerelem, meg kapcsolat. A belső tulajdonságok alapján lett belőle barátság, de több nem.

És azért írom múlt időbe ezt, mert már jó pár éve párkapcsolatban élek.:)

2013. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mert valóban a külső IS számít


:)

2013. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
66%

Arra sem bagoznak rá sem aki jól néz ki és nem teperi le őket első második randi után....

Vagy 2x 3x taliznak de utána lekoptatjak....

2013. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem számít a külső? Szerintem senki. Ettől függetlenül az teljesen megállja a helyét, hogy nem CSAK az a fontos. Nálam 80%-ban a benső számít. A párom sem tetszett elsőre, nem volt az ideálom, mégis adtam neki esélyt, és bele is szerettem. Már 4 éve együtt vagyunk. Miről is beszélünk?
2013. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

azért nem néznek a ronda fiúkra amiért te nem nézel a ronda lányokra.

meg ahhoz hogy semmi esélyed ne legyen,

vagy igénytelennek kell lenned,

vagy hatalmas fizikai fogyatékosság kell(pl nincs meg a fél arcod).

ha ez a kettő nincs és valamennyire még el viseli a külsődet egy jány akkor lehet kezdeni a belsőtöket összeggyeztetni.


legalábbis én ilyen tévképzetekben ringatom magam álomba éjjelente egyedül.

23/f

2013. aug. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én sem mondtam olyat soha, hogy a külső nem számít. Ha valakit nem ismersz, akkor elsőre valószínűleg a külső lesz az, ami megfog. De én ismerek olyan srácot, aki a külseje miatt egy időben nagyon bejött, viszont megtudtam, hogy iszonyatosan bunkó, és azóta rá se bírok nézni... komolyan, már a külseje sem érdekel. Tudom, hogy jól néz ki, de ennyi, nem tudnék érte "rajongani".


Ezektől a tipikus páwáktól meg egyenesen hányingerem van. DE az igénytelen pasiktól legalább ugyanannyira! Azért a kettő között is van bőven kategória, nem minden fekete és fehér.


Én tisztában vagyok vele, hogy nekem vannak egy sráccal kapcsolatban külső-belső elvárásaim egyaránt. Szeretem, ha egy fiúnak szép szemei vannak, és az is vonzó, ha izmos az illető (persze csak bizonyos szinten, meg nem ez a döntő szempont). De ez nekem hosszú távon kevés, ha nem tudok vele beszélgetni, nem vagyunk egy hullámhosszon, nem tud meghallgatni és tanácsot adni. Fontos, hogy érezzem, hogy tartozom valakihez (családon és barátokon kívül), és hogy úgy tudjak vele lenni, hogy mégsem akaszkodunk egymásra. Szerencsére a mostani barátomban mindez együttesen jelen van, szóval nem panaszkodhatom.


Még annyit megjegyeznék, hogy azért az sem mindegy, ahogy próbálkozol egy lánynál. Én például biztos nem akarnék olyan pasival lenni, aki úgy akar felszedni, mint egy utolsó útszéli csajt. (Volt már rá példa, többet nem is beszéltünk.) És egy jó tanács: ha mindig általánosítasz, és azt hiszed, hogy minden lány olyan, amit a kérdésedben írtál, akkor ne csodálkozz, ha csak olyanokkal találkozol!


16/L

2013. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!