Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne nekem is egészséges önbizalmam, önbecsülésem, mint a magas, nagy súlyú fiúknak?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vagyok és nem is egy nagy darab típus, szóval elég gyengének és sebezhetőnek érzem magam, na meg esélytelennek a csajoknál. Ennek ellenére már voltam lánnyal, bár magam sem tudom hogy volt bátorsáom csókolózni is egyáltalán, hiszen annyira nem vagyok megfelelő külsőre egy csajnak sem és gyakran érzem, hogy az emberek lenéznek, főleg a szép lányok előtt érzem magam egy senkinek meg jóképű, menő páwa fiúk előtt. Volt már olyan is, hogy beszóltak nekem, egyszer még csajjal is voltam és úgy is beszóltak, lealáztak a csaj előtt, ennek ellenére csókolóztunk, de nem lett folytatás, mert én nem mertem keresni, ő meg nem keresett utána. Úgy érzem, félek egy kapcsolattól is, mert a lány megtudná, hogy mennyire nem vagyok tökéletes meg, hogy sok hibám van és, hát tuti sokan támadnának, hogyha meglátnának minket együtt kézenfogva például. Ráadásul még szép is ovlt a lány, én meg csúnya vagyok arcra is, nem egy álompasi külsőre semmiképp sem. Ez is zavar, hogy az arcom sem tökéletes, míg sok helyes jóképű srácot ismerek, ők mindnig ilyen szép lányokkal vannak, előtük is kevésnek érzem magam, meg inkább nem is mondok semmit, csendben a háttérben maradok és alig várom, hogy lelépjek a közelükből. Van két barátom, ők sem angy számok külsőre, de nyílván tőlem szebbek, mert nálam rondább, seljtebb testi adottságú srác nagyon kevés van és most nem túlzok, tényleg ritka bénán nézek ki. Talán, ha tudnék hízni akkor lenne valami tömegem és jobban tisztelnének, de a hízással sosem voltam jóban, fogyni annál jobban tudok.
2013. aug. 27. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ne hidd, hogy jó ha magas vagy mert én 2m vagyok, nekem meg az a baj
2013. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napóleon is kics volt,még is volt önbizalma,katonai pályához,meg császársághoz,meg világhatalomra töréshez
2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"félek egy kapcsolattól is, mert a lány megtudná, hogy mennyire nem vagyok tökéletes meg, hogy sok hibám van"

Én még soha életemben nem találkoztam tökéletes emberrel. A másikat a hibáival együtt szokás elfogadni.


"tuti sokan támadnának, hogyha meglátnának minket együtt kézenfogva például"

Kik azok akik támadnak? Nem túl értelmes embereknek tűnnek. Őket le kell sz-a-rni. De amúgy járj küzdősportolni. Iratkozz be valahova. Nem elsősorban azért, hogy verekedj, hanem azért mert állítólag önbizalmat ad. Ráadásul ha meg tudod védeni magad egy esetleges tényleges támadás ellen az frankó.

2013. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom Napoleon a korhoz képest teljesen normális magasságú volt és csak azért ragadt rajta az alacsony termet, mert a testőrei nagydarab állatok voltak és persze ők mindig körülötte voltak.
2013. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen nagy súlyúak a magas emberek.
2013. aug. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"hát tuti sokan támadnának, hogyha meglátnának minket együtt kézenfogva például." - na, ha egyszer megszólna valaki minket, vagy őt (a barátom alacsonyabb, mint én), olyat kapna tőlem, hogy nem teszi zsebre. Ha szeret a lány, kiáll melletted, hibái pedig mindenkinek vannak.
2013. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát nálam is volt ilyen, hogy a lány visszapofázott, csak néztem.
2013. aug. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!