Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169 cm magas fiú vagyok,23...

169 cm magas fiú vagyok,23 éves,72 kg. Hány kilónak kéne lennem? Mennyit fogyhatok maximum ami még egészséges?

Figyelt kérdés
Sajnos aránytalanul vagyok túlsúlyos. Minden plusz kiló a hasamra, melleimre és a fenekemre/combjaimra rakódott le. Hogyan tudnék ettől megszabadulni? Nyilván a mozgásszegény életmód miatt tartok itt ahol. Karjaim vékonyak, gyengék és a vállaim is.

2013. júl. 16. 12:26
 1/6 anonim válasza:
Csak akkor tudsz fogyni, ha vannak izmaid is, mert az izom dolgoztatása fogyaszt. Persze tudom hogy izmai mindenkinek vannak, de nem mindegy hogy mennyi. Azt ajánlom, hogy azokat erősítsed, amin van egy kis felesleg. Csinálj felüléseket, fekvőtámaszt, és minden nap egy kis kocogás sem árt. Fokozatosan csináld őket, és rendszeresen, akkor úgy jó lesz.
2013. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
testépités
2013. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a többiek is írták, a legjobb, ha edzel és felszedsz egy kis izmot, illetve szálkásítanod is kell, elvégre túl sok zsír van rajtad. A kilókkal ne foglalkozz, hiszen a jelenlegi súlyod is jó lenne, ha több lenne az izom és kevesebb a háj... De lehetsz több és kevesebb is, a Te döntésed, hogy simán vékony vagy többé-kevésbé izmos akarsz lenni. De némi izom azért mindenkinek jól jön, szebb úgy a test és ahogy írták, segít a fogyásban is, hisz több kalóriát használ fel úgy a test. Aztán ha nagyon izmos akar lenni az ember, az egyre drágább s nehezebb, időben és táplálkozásban is, esztétikailag pedig már megosztja a népeket... De most nem erről van szó :)
2013. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

63 kg az ideális testsúlyod, de nem baj ha 4-5 kilóval nehezebb vagy.

Mondjuk

2013. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan szabadulhatnék meg 10 kilótól úgy, hogy mellette még izmosodjak is?
2013. júl. 16. 23:07
 6/6 Hurka|Toto válasza:

Hali :-)


Ha szeretnel fogyni izmosodnod is kell. A legjobb az lenne ha elkezdenél kondi terembe járni. Az otthoni diétás koplalàsos módszereket felejtsd el mert akárki akármint mond nem hasznosak. A fogyáshoz mozgás kell. Szóval látogass el a Kalória Adatbázisra és regisztrálj. Itt állítsd be a kívànt testsúlyt és mehet. Rakj össze 1 étrendet az oldalon a szükséges kaloria alapján. En 18 testzsír százalékról mentem le 8-ra. Remélem segítettem, sok sikert.

2013. júl. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!