Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek szomorú lesz a...

Szerintetek szomorú lesz a barátom hamegtudja hogy lefeküdtem a haverjával még régen? (akkor még nem jártunk, de ismertük egymást)

Figyelt kérdés
A barátommal most jöttünk össze de nagyon rég ismerem,viszont a haverjával lefeküdtem rendszeresen amit ő még nem tud.Akkor azt hittem hogy Ő már nem szeret és meg akartam próbálni mással,de rájöttem hogy csak ő kell nekem meg ő is,de bánom már hogy szórakoztam a másik fiúval....így mindenkinek fájdalmat okozok...
2013. aug. 27. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, szomorú lesz.
2013. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha most jöttetek össze akk valld be mihamarabb biztos nem fog neki örülni de jobb ha most tudja meg
2013. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor inkább el se mondjam igaz?
2013. aug. 27. 22:55
 4/10 anonim ***** válasza:
majd elmondja a haver részegen
2013. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted? Orulni fog...-.-" te nem tudom orulnel-e neki...
2013. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mindenképpen mond el neki!!!!
2013. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem hogy szomorú lesz még a kést is beléd állítja
2013. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem vidám lesz
2013. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

semmiképp se szex után mondd el, valami olyan szöveggel, hogy "majdnem olyan jó vagy, mint a haverod"...


bár, ha lehet, hogy azt mondod, hogy "jobb vagy mint a haverod", akkor némi mázlival poénnak veszi...

2013. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel inkább nem kéne viccelődnöm!Amúgy nem hinném hogy ezért szakit velem,ha annyira szeret engem mint én őt!És amúgy is azért voltam azzal a fiúval mert ő velem nem lehettem...de amúgy nem hinném hogy elmondom neki.És a haverja sem fogja mert már kb fél éve nem beszélnek egymással.
2013. aug. 28. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!