Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miééért kerülök én mindig...

Miééért kerülök én mindig abba a bizonyos "barát zónába"?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok állítólag aranyos pofával. :D

Nem járok inni, nem éjjelente járok haza, nem cigizek.

Kicsi korom óta jobban kijövök a fiúkkal/srácokkal. Van 1-2 barátnő, szerencsére velük jól kijövök, de inkább srácokkal beszélgetek/hülyéskedek.

A csajos "dolgok" nem nagyon érdekelnek pl a vásárlás, meghalok ha vásárolni kell több órán keresztül, de nőies öltözködés megvan.

A sminkelés sem annyira izgat, néha kis szempillaspirál + szemceruza és indulásra kész vagyok.

Ha van valaki, akkor bármit megnézek legyen az meccs, F1, bármi... Egyedül nem nézek ilyeneket.

Srácokkal szoktunk menni erre-arra, de akárkivel állok szóba, én maradok az a bizonyos poéngyáros haverlány :/


Persze a 40+osok meg "jajj ha 20 éves lennék" az ilyeneket tőlük megkapom, de nem boldogít hogy nincs olyan aki kicsit komolyabban tekintene rám. A páwák meg a hasonló finomságok nem érdekelnek.. :D


Szóval miért? Miért? És miért? :D


kösz hogy végigolvastad, ezt most kicsit ki kellett adni magamból, mindenkinek megy a zöld :D


2013. aug. 28. 21:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Hát, az nem feltétlenül baj,ha a barát zónába kerülsz, mert, sokak szerint olyan "fiú-lány" barátság nem sokáig működik... :) Szóval egy idő után, úgyis többet akarnak majd tőled, és a probléma máris megoldva... :D
2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Zene?

Amúgy szerintem mert kicsit fiús vagy ami nem mindenkinek jön be.

2013. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 szelena97 ***** válasza:
Magamra ismertem, én is ilyen vagyok:D
2013. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én is 16 vagyok, fiú. Próbálj meg jobban közeledni a fiúkhoz, hátha meglátnak majd benned többet is, mint barát.
2013. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
R betűvel kezdődik a keresztneved? Mert akkor ismerlek már innen és valóban érthetetlen a jelenség. :)
2013. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Hozzáállás kérdése. A te hibád hogy ezt látják benned és nem az övék.
2013. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

De pont ezaz, hogy egyik sem lép semmit, mert maradok az a tipikus lánybarát akinek kisírhatja magát az illető. És ez már kezd bosszantani, hogy még akinek bemutatnak sem. :)

Hát, csajos öltözködés (tök átlag) mellett nem hinném, hogy olyan "fiúsnak" látszom, és azért kiszemelttel máshogy viselkedem, de azért akkor is bosszantó hogy SEMMI ismétlem SEMMI nincs. :D

Rockot hallgatok, de ha van valaki velem szinte bármit hajlandó vagyok, nem tuszmákolom másra a zenei ízlésem, (ezt mástól is elvárom) sokan mondják h ilyen kis csinos arccal hogy lehet rockoz/punkot hallgatni, nem látszik rajtam...:D

2013. aug. 28. 22:00
 8/32 A kérdező kommentje:

#5 nem nem "R" :)


Hát nem az Ő hibájuk, én senkit nem hibáztatok, de azért hogy minden egyes fiúnál csak barát, na az kicsit túlzás, meg akinek elmondhatják a szerelmi bánatukat... :)

2013. aug. 28. 22:02
 9/32 anonim ***** válasza:
Pedig kéne hibáztatni ... ezzel arra próbálok finoman célozni hogy ez a te hibád drágám :)
2013. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Akkor legyen az én hibám. :)

Ötlet ezt hogyan javíthatom ki?

2013. aug. 28. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!