Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miééért kerülök én mindig...

Miééért kerülök én mindig abba a bizonyos "barát zónába"?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok állítólag aranyos pofával. :D

Nem járok inni, nem éjjelente járok haza, nem cigizek.

Kicsi korom óta jobban kijövök a fiúkkal/srácokkal. Van 1-2 barátnő, szerencsére velük jól kijövök, de inkább srácokkal beszélgetek/hülyéskedek.

A csajos "dolgok" nem nagyon érdekelnek pl a vásárlás, meghalok ha vásárolni kell több órán keresztül, de nőies öltözködés megvan.

A sminkelés sem annyira izgat, néha kis szempillaspirál + szemceruza és indulásra kész vagyok.

Ha van valaki, akkor bármit megnézek legyen az meccs, F1, bármi... Egyedül nem nézek ilyeneket.

Srácokkal szoktunk menni erre-arra, de akárkivel állok szóba, én maradok az a bizonyos poéngyáros haverlány :/


Persze a 40+osok meg "jajj ha 20 éves lennék" az ilyeneket tőlük megkapom, de nem boldogít hogy nincs olyan aki kicsit komolyabban tekintene rám. A páwák meg a hasonló finomságok nem érdekelnek.. :D


Szóval miért? Miért? És miért? :D


kösz hogy végigolvastad, ezt most kicsit ki kellett adni magamból, mindenkinek megy a zöld :D


2013. aug. 28. 21:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hozzám jössz feleségül?
2013. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad beskatujázni. azzal hogy nem nem úgy viselkedsz mint egy nő nem tekintenek poteciális pár jelöltnek! Csak barátnak. Öltözködj nőiesebben(kihívobban) sexysebb képek facera stb. Lehet hogy r*bancos de szerintem az sem lenne baj ha 1x-2x egy kicsit elengednéd magad, és később nem is kell ezt folytatni csak hogy kitörj ebből! Buli, kis kavarás stb. Onnantól majd másképp fognak tekinteni rád.


Túl barátias vagy, kicsit fiúsabb az ilyen lányokkal csak spanolunk még egyéjszakásnak sem kéne! Törj ki légy kezdeményezőbb - olyan téren - és később már megy magától!

2013. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#11 erre nem lehet mit mondani.. Ment a zöld mindenkinek :D
2013. aug. 28. 22:08
 14/32 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm. :D

Csak hát volt egy lehetőség, erre visszalépett a srác.. Pedig nem én nyomultam, a végén már minden jó volt kézen fogva sétálás, stb, erre közli h maradjunk barátok...

2013. aug. 28. 22:10
 15/32 viktor123456 ***** válasza:
Hát nem értem én sem. :-)
2013. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a baj, mint a "barátzónában" lévő fiúk esetében. Nem egyértelműsíted, mit akarsz. Ne várd, hogy másként nézzenek rád, ha te barátként kezeled őket. merj velük flörtölni, kapcsolati, szex témáról beszélgetni, bókolni nekik.
2013. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#16-os

Írtam, volt aki szimpi volt, vele másképp viselkedtem egyértelmű...

De mégiscsak ő rakott vissza barátnak :)

2013. aug. 28. 22:23
 18/32 anonim ***** válasza:
Jófej lehetsz
2013. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mindegy, de a fiúk nagy részének hatalmas transzparensek kellenek, hogy felfogják: bejönnek valakinek. Nem értenek az apró jelekből. Egyértelműnek kell lenni, nem kacsintgatni meg mosolyogni .
2013. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hát jó de ennyire nem jön le valakinek? :D
2013. aug. 28. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!