Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találhatnék normális,...

Hol találhatnék normális, kedves lányokat Budapesten? (16/F)

Figyelt kérdés

Valamiért nem találok korombeli lányokat, hol tudnék megismerkedni ilyenekkel? Budapesti vagyok. Az iskola sajnos kizárt,mert alig van lány (szó szerint), utcán mindenki siet(meg hát nincs is),plázában pedig még nem láttam csak baráttal. A megszólítással nincs problémám, csak nincs kit. :D


Csak értelmes válaszokat írjatok, köszi!


16/F



2013. aug. 29. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Utcán... :D Én mondjuk lány vagyok, de van,hogy megnéznek, vagy leszólítanak, és azzal nincs gondom,és nem sietek mindig... :D 16/L
2013. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most kaptam a hírt budapesti tudósítónktól, elfogyott az összes 16év körüli lány :O
2013. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
No, azért még nem teljesen, ne aggódj,kedves kérdező... :D Én már csak tudom :D
2013. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komoly :D hát én meg a fiúkkal vagyok így, mert az én sulimban 98%-ban lányok vannak :DD
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen ez a másik... :D Én vagyok az első kérdező... :D Na,de a lényeg,hogy a korombeli srácok általában,jó, tisztelet a kivételnek, páwásan jár, öltözködik, és kommunikál, szóval én meg a normális srácokat hiányolom... :D
2013. aug. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj jövőhét csütörtökön a moziba, vegyél egy jegyet a This is us-ra... :D Ott lesznek azok a lányok, akik egyedül vannak... És olyan pasi kell nekik, mint a One Direction. :D ;)
2013. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy van még értelmes ember. Mondjuk ahogy olvasom nem vagyok egyedül. Várom még a további tippeket ^^
2013. aug. 29. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
mi az a páwa? :\
2013. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Olyan ember aki túlzásba viszi a divatot, keress rá googlen hátha találsz képet.
2013. aug. 30. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
B+ én Debreceni vagyok és egyfolytában chaatelek mivel Debrecenben egy normális csaj sincs aki nem a páwákra bukik hanem azokra a srácokra akik tényleg megtennének értük szinte mindent.Na mind1 ezt félretéve én nap mint nap beszélgetek vagy 5 budapesti csajjal akivel lazán összetudnék jönni ha budapesten laknék,nem tudom hogy neked hogy nem jött eddig össze de én ha budapesten leknék már lett volna vagy 20 csajom.Debrecenban na itt viszont már tényleg nem lehet találni...
2013. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!