Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gátlásos fiú vagyok, hogyan...

Gátlásos fiú vagyok, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy ha egy lánnyal úgy a városban ismerkedem meg, hogy előtte nem beszéltünk neten, akkor nem tudom magamat adni, túlságosan jó fiú vagyok, meg illemtudó és távolságtartó. Emiatt érthető, ha a csaj ne vonzódik hozzám, ezért nem is szoktam leszólítani már lányokat az utcán vagy akárhol, ellenben neten meg, ha kezdeményezek ott úgy beindítom a casjokat, hogy aztán talin eddig csók legalább összejött, ha én akartam. Valahogy nem értem miért nem tudok egy városban megismert lánnyal ugyanolyan pimasz, huncut, humoros lenni, mint a netes csajokkal, akiknél ott kezdeményezek neten elősör és nem a városban. :/

Annyira sok a cuki csaj, de nem merek odamenni sem hozzájuk, mert félek, hogy durván lealáznak vagy elutasítanak, meg, ha sikerül is beszélni, valahogy túl jó vagyok és nem olyan, mint neten, nem azt a sikeres énemet adom nekik. Lényegében nem látják milyen perverz meg humoros, jó fej vagyok meg pimasz. Pedig erre buknak a csajok, nem a jó fiúkra, akik tök merevek.


2013. aug. 29. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Rohadjak meg nem lesz csajom ha azok a hülye gyerekekre buknak.
2013. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van értelme véletlenszerű lányokat leszólítani az utcán?

lett ilyenből valaha valami jó?

(tényleg érdekelne és itt volt a remek alkalom, hogy megkérdezzem)

2013. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es, igazából vannak rendes lányok, de a legtöbb általáan azt mondja van barátja és nem akar ismerkedni, de ovlt olyan csaj is, aki kicsúfolt, igaz ez ilyen buta tini csaj volt. Voltak rendees és szép lányok is, de ők is párkapcsolatban vannak rendszerint, elérhetőséget azért kaptam tőlük már, de nem tudok velük mit kezdeni meg, ha volt is lány, akinek így kaptam meg az elérhetőségét, valahogy nem tudtam tovább vinni, nem tudom magamat adni, így. Ha neten kezdeményezek ott legalább tudom magamat adni és talin is ezért lett sikeres csókig minimum összehoztam.
2013. aug. 29. 21:09
 4/4 anonim válasza:
Valószínűleg azok a lányok akiket leszólítottál vagy foglaltak voltak vagy köcsögök engem ha leszólít egy srác igyekszem mindig kedves lenni.
2013. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!