Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a francia fiúkról?

Mit gondoltok a francia fiúkról?

Figyelt kérdés

Érdekelnének személyes tapasztalatok,vélemények,bármi! :)


Én tavaly egy sporteseményen francia sportolókkal találkoztam,irtó sármosak voltak és nagyon kedvesek.A modoruk lehengerlő volt... :)

Néha chatroulettezek és ott is normális a többség.



2013. aug. 30. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Omlette du fromage
2013. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Személyesen csak egyet ismerek, de nem sok jót tudok mondani róla. Hiába jóképű, nagyon beképzelt.

Általánosságban nem tudok róluk véleményt mondani, nem nemzetiség alapján ítélek.

2013. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Azt, hogy p*csfej csigazabálók!
2013. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hogy a fele fekete valamiért.

Meg hogy annyi hulladék kaja van ott, hogy borzalom, de finomságokat is találtak ki.

Hogy valamiért kevés ott a jó csaj náluk, és küzdeni kell nagyon nekik a jó csajokért.

Máskülönben ugyanolyan emberek, mint a többi, csak orrhangon beszélnek.

2013. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Mikor Franciaországban jártam nagyon megfogott engem is a modoruk. Tetszett, hogy illedelmesek voltak, és igazi úriemberek. És valóban nagyon helyesek.....
2013. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért fekete a fele a franciaknak mert afrikaban van egy olyan rész ahol az anyanyelv a francia van afrikai ismerősöm ,és francia az anyanyelve.egyébként szerintem cukik,van egy francia meleg baratom,nagyon aranyos ,és helyes is egyébként:)
2013. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Amikor Franciaországban voltam, sok helyes pasit láttam. :)
2013. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg sokan sármosak közülük. :) És hihetetlen jó modoruk van, annyira illedelmesek. Amikor Franciaországban voltam nagyon élveztem a stílusukat, teljesen más, mint a legtöbb itthoni magyar fiúé/férfié. ÉS azt mondják, hogy jók az ágyban. ;) De persze nem nemzetiségtől függ, viszont a modoruk tényleg egyedi.
2013. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Je taime!
2013. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az különben is << Je t'aime ! >> lenne. Offolsz és még helytelenül is írsz, ejnye. :DDD
2013. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!