Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a francia fiúkról?

Mit gondoltok a francia fiúkról?

Figyelt kérdés

Érdekelnének személyes tapasztalatok,vélemények,bármi! :)


Én tavaly egy sporteseményen francia sportolókkal találkoztam,irtó sármosak voltak és nagyon kedvesek.A modoruk lehengerlő volt... :)

Néha chatroulettezek és ott is normális a többség.



2013. aug. 30. 14:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
33%
buuuuzik e mind?
2013. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Én utálom a franciákat :D csúnya a francia nyelv,a francia konyhát rühellem,nem szépek a francia emberek általába,az öltözködésük sem tetszik egyszóval én nem tudnám elképzelni soha magam egy francia fiúval
2013. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éppen aktuális, francia tanráomtól hallottam hogy a nagyrészük nem épp romantikus alkat gy két kivétel van és hogy el vannak ájulva a francia lányok a kedves magyar fuúktól.
2013. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

a francia fiuk meg a kedves es csinos magyar lanyoktol vannak elajulva...


nekem francia baratom van, nem tudok semmi kulonoset mondani. o is nagyon kedves pl., kinezetre pedig tipikus kis gondor francia. De hogy ne egy ember szemelyisege alapjan iteljem meg a nemzetet, mivel itt élek, van egy kis belelatasom, ugy hiszem megis kevesbe udvariasak a magyaroknal. De akiket ismerek azok mind kedvesek, joindulatuak, baratsagosak. A magyarok kozott is talalsz sokat aki nem az.

nem sokat mondtam ezzel az egesz kommentarral, de mint mondom, nem is lehet. Ez az egesz embertol, nem nemzetisegtol fugg.

2013. okt. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!