Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezen jelek alapján...

Szerintetek ezen jelek alapján van esélyem olyan lányt találnom, aki legalább átlagos kinézetű és engem helyesnek lenne, annak ellenére, hogy csúnya fiúnak tartanak a lányok?

Figyelt kérdés
Folyton elutasítanak, nem akarnak tőlem semmit, mondván csúnya vagyok és húzzak el. Ennek ellenére nem rég smároltam egy számomra szép, de igazából a társadalom szemében csak átlagosnak számító lánnyal. Mármint én is látom, hogy nem egy tökéletes alkatú cicababa, de nekem bejöttt. Megcsókoltam és nem ellenkezett, amin meglepődtem, mert eddig mindenki úgy nevelt és bánt velem, sok-sok éve már, mint egy írtó ronda, nyomorékkal, akitől ösztönösen futnak a lányok. Már más lányokkal is smároltam amúgy, de az a különbség, hogy ők nekem csak kényszerből voltak, nem jöttek be még véletlen sem, vagyis átlagostól is messze áltak külsőre, ez a lány meg még szép is nekkem. Az más kérdés, hogy nem keresett a tali után, így elkönyveltem, hogy nem kellek neki sem, gondolom csúnyának talált vagy pocsékul csókoltam és ezért nem akar tőlem folytatást. Szóval szeretném tudni, hogy szerintetek ez lehet jel arra, hogy talán mégis van esélyem egy számomra is vonzó lánnyal összejönnöm, ha már vot, aki smárolt velem, annak ellenére, hogy engem rondának szoktak nevezni és folyton elutasítanak a lányok, akiknél bepróbálkozom.
2013. aug. 30. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
híányoztál...
2013. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezen jelek alapján van esélyem olyan lányt találnom, aki legalább átlagos kinézetű és engem helyesnek látna, annak ellenére, hogy csúnya fiúnak tartanak a lányok?
2013. aug. 30. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed mindig lesz csak ne add fel. Másrészt tehetsz azért h vonzóbb legyél pl.: kigyúrod magad, jól öltözködsz stb. Szóval ne add fel. Egyébként én is a randa "kategóriában" vagyok ,de engem annyira nem érint még a téma az edzés jobban lefoglal mint a nők.- Persze nem rossz ha van :D
2013. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
híányoztál...
2013. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázzuk:

Közeledtél - Fogadta -> O.K.

Megcsókoltad - Viszonozta -> O.K.

Randi után nem keresett.... EMBER!!!

Te vagy a pasi vagy nem? Neked kell érdeklődni, hogy mizu!

Én azt mondom, ha kell barátnő, emeld fel a segged a gyakorikérdések elől, és irány utána!

2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz lesz megmondani. Amit tehetsz: Edzzél. Attól még, hogy csúnya az arcod, a tested lehet szép, ez bejön a lányoknak és neked is jó, ha a kondid jó.


Esélyed mindenképp van. Valahol. Valamikor...

2013. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!