Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek velem van a gond...

Szerintetek velem van a gond v. inkább vele nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval egy állásinterjún és azóta egy közösségi oldalon tartjuk a kapcsolatot. Nekem is tetszik és szerintem neki is bejövök, mert első pillanattól kezdve figyelmes volt velem és bókolt nekem. Nagyon szimpatikusnak találtam. Csak az a problémám vele, hogy néha olyan dolgokat ír magáról, ha kérdezem, ami nem fedi a valóságot, mert hol így, hol úgy írja. Sokszor nem tudom eldönteni, hogy igazat ír e. Pl. egyszer azt írta, hogy volt nyaralni, legközelebb meg azt, hogy nem. Egyszer azt írta, hogy 3 helyen dolgozik, amikor meg rákérdeztem, hogy hol, akkor meg inkább nem válaszolt napokig. Talán hogy elfelejtődjön a dolog. És egyre ritkábban tudom elérni, mert egyszerűen nem tud mit írni, meg belezavarodik a saját hazugságaiba. Nem értem miért rontotta el így a "kapcsolatunkat", én olyannak fogadtam el, amilyen, nem vártam tőle, hogy fényezze magát előttem. Én rontottam el valamit? Vagy kifogtam egy link alakot?

Mindenesetre sajnálom, hogy így alakult, mert egy tök értelmes, kedves fiúnak találtam. Kár, hogy nem tudta önmagát adni.


2013. aug. 31. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy NB-s vagy BM-s és nem beszélhet, erre nem gondoltál még?
2013. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!