Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor én írok neki, akkor...

Mikor én írok neki, akkor olyan mintha nem is érdekelném, de mikor ő ír rám, akkor nagyon jól elbeszélgetünk. Csak unaloműző lennék? Vagy mi?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerem,2szer találkoztunk. Az utóbbi most volt a napokban,és úgy éreztem h kialakult valami,de semmi sem változott. Nem beszélünk minden nap,és mikor ő keres engem,akkor beszélgetünk egy csomót,de amikor én írok neki facen,akkor bár kedvesen ír vissza,mégis olyan,mintha nem is akarna velem beszélgetni,csak válaszolgat a kérdéseimre. Jó,tudom hogy el van foglalva a hobbijaival,de azért lelkesedhetne egy kicsit jobban értem. Vagy én fújom fel a dolgot? Inkább várjak mindig h ő írjon?

19/L


2013. aug. 31. 22:32
 1/4 megmondo007 ***** válasza:

ne várj, kezdeményezz, ha meg nem igazán érdekled akkor bukta van mert lehet hogy a nők választanak de a férfiak döntenek, de nem valószínű hogy ez lenne a gond, azt tudom ajánlani hogy beszélj vele és azt is hogy részben fogad meg a tanácsomat ha egyszer segítséget vársz vagy választ

18/F

2013. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy lány ismerősöm van ilyen. Ha ráírok akkor nem nagyon érdekli amit írok. Ha pedig ő ír akkor beszélgessünk már meg ez a bajom az a bajom... Eljutottam odáig hogy ez már zavart szóval ha nem írt akkor én ugyan nem beszéltem vele. Viszont akkor sem szívesen amikor ő írt..
2013. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem már eleve jó pont, ha ő ír rád. Nem tenné, ha nem akarna veled beszélgetni. Tudna ő mást is csinálni ha nagyon unatkozna. Lehet, h pont rosszkor keresed.
2013. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Emlékeztet saját magamra a dolog.. de nem olyan bonyolult mint amilyennek te azt érzed. Néha én is vagyok úgy vele, hogy egész egyszerűen nincs erőm hozzá hogy értelmes beszélgetést folytassak, olyankor rettenetesen kényelmetlen tud lenni ha viszon mégis muszály, mert nem is jut semmi az eszedbe, meg a hangulatod se olyan és csak azt kívánod hogy bárcsak mindenki eltűnne a bolygóról.. Lehet a srác is valahogy így van vele.


Viszont nézheted a jó oldalát is, mert amikor viszont úgy érzi hogy jó kedve van és el is tudna beszélgetni valakivel, meg akar is kicsit dumálni, stb, akkor egyből rád ír, szóval gondolom próbálkozik ő, csak lehet pont olyankor írsz rá amikor legszívesebben kilőne magát a Holdra :DD


Próbáld meg megérteni, hogy vannak emberek akik a szociális énjüket nem tudják kedvükre ki-be kapcsolni és jah, várd meg amíg ő ír szerintem..


Persze az se biztos hogy igazam van és lehet hogy csak nem bírja a pofádat, de akkor nem hinném hogy egyeltalán rád írni valamikor is.

2013. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!