Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismeri a lányt? Az...

Valaki ismeri a lányt? Az egész teste szeplős, barna hajú, szép vékony formás alak, átlagmagas.

Figyelt kérdés

Kb. 17 éves lehet, de nem merek tippelni. Szépen le volt barnulva... a strandon láttam, csak nem mertem kezdeményezni, mert ott volt az ő családja, meg az én családom is, meg először nem esett le, hogy meg kell ismernem, másodjára meg be volt gubózva... a strandon zenét hallgatott a tabletjéről és olvasott egy könyvet... utána meg nem láttam többször :/

A tesója talán idősebb fiú, és ő nagyon vörös. Olyan vöröst még nem láttam :D

Onnan lehetett leginkább felismerni őket, hogy 5-6 matraccal jártak fürdeni :D


Nem tudok róla semmit, hogy hol lakik vagy bármi :/ Külföldi nyaralás volt... :/


Annyira tetszettek a pettyei, és annyira fáj, hogy elszalasztottam... sosem volt még ilyen :(


Valaki ismeri? Kicsit el vagyok keseredve :/



2013. szept. 1. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ezt már bánhatod
2013. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!én ismerem..
2013. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gazdag "game over man, game over!" a csaj gazdag te meg nem. Ebből nem lesz semmi.
2013. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őt már nehezen fogod még egyszer látni...
2013. szept. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hàt ez pont illik a baràtnömre meg a tesolyàra minden amit leirtàl,bocsi de nem mondom el a nevèt mert rà hajtanàl!!
2013. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne szerencsétlenkedj már itt, ezen az oldalon úgyis csak kamusok vannak, ne hidd, h elárulják neked még ha tudják is, h ki az! Ezt már elkúrtad, nem is kicsit, ennyi.
2013. szept. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!