Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Ez már elviselhete...

Mit tegyek? Ez már elviselhetetlen

Figyelt kérdés
Kb 2 évig nem volt barátnőm , mert úgy voltam vele, hogy úgyis csak fájdalmat okoznak. Nemrég mégis elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, és sajnos mivel nem tudtam kezelni az érzelmeimet, beleszerettem. De ő még csak a kedvelésnél tart, amivel nincs is baj. Eddig beszélgettünk fészen, hang alapon viberen, meg telon, de a szülei állitólag elvették a telefonnyát, és kb az egész napi beszéd helyett, kb délután pár percet, meg este egy kicsit tudunk beszélni.. de én már szeretem, és hozzá szoktam ahoz, hogy egésznap beszélünk, szerintem valamennyire ő is szeret, mert amikor kiakadtam hogy nem szólt magáról semmit egy napig, akkor másnap sírt a telefonba hogy nem akar elveszíteni, kellek neki stb.. állitólag írt sms-t csak nem kaptam meg. De az a lényeg hogy amióta szeretem, nem tv zek, nem csinálom rendesen a dolgaimat, csak rá gondolok, de ezt így lehetetlen elviselni.. szerintetek folytassuk vagy ne? elvileg vallásos , tehát nemhiszem hogy hazudik nekem, meg ugye én pest mellett , ő nagyváradon lakik, én 1 szer ő 3 szor is lemondta a talikat, a szülei miatt.. Ő most lesz 17 oktoberbe, én 18 múltam.elörre is köszönöm

2013. szept. 2. 08:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most hívott talira majd kiderűl :( lehet be se fogok jönni neki, de akko ez van elfogadom , mast nem tehetek, azt kihagytam hogy sokat van pesten, meg itt sulizik, de elv a szülei nagyon korlátozzák őt, nemsokára kiderűl ùgyis :/ de azert koszi , reszketek picit:/
2013. szept. 2. 11:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez a csaj egy undorító kamugép. Háromszor egymás után már nem véletlen, ha nem találkozik veled.

Közöld vele, hogy kamuzzon az édesanyukájának, és keress mást.

2013. szept. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szülei Nagyváradon vannak, a csaj meg Pesten és onnan irányítják?:) Nehogy bevedd ezt, csak hülyíteni akar ez biztos.
2013. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A mai nappal rajottem mekkora egy szemet ember o, elhittem minden szavat, es tonkre tett, eldobodt mint a szart, semmi erzelmet nem mutat hogy sajnalna, pedig tegnap taliztunk, direkt rakerdeztem, hogy jol erezte e magat, akar e ujra talizni stb. Persze mindenre igen volt a válasz, mára meg eldobott, semmi erzelmet nem mutatott , felre ismertem nagyon!!:@
2013. szept. 3. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!