Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írja rá és kérdezzem meg mi...

Írja rá és kérdezzem meg mi van vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalon ismerkedtünk meg felvettük egymást facebookra. Csomót dumáltunk hetekig (3 hét, mert én közben elutaztam nyaralni) kb kétnapont. Múlt vasárnap úgy váltunk el, hogy kövi héten hív és megbeszélünk egy randit. Csak nem hívott, kedden írt, hogy beteg otthon van. Én ráírtam csütörtökön mert utána nem keresett és láttam, hogy online van. Ő nem válaszolt a levelemet sem olvasta el csak pénteken pedig máskor azonnal írt kb. Azóta nem keres. És eléggé bánt a dolog. Legalább írta volna meg, hogy nem fog már keresni vagy ilydenek. Az is van, hogy mindig ő írt rám ezért írtam rá csüütörtökön, hogy esetleg bátorítsam, h engem is érdekel, de nem tagadom ezen besértődtem, hogy 1 nap után válaszolt. Nem is írtam neki vissza mondjuk nem mintha kérdezett volna valamit csak válaszolt két szóban...Van értelme keresni?

2013. szept. 2. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs
2013. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, de reménykedtem hátha valaki mond vmi pozitívat... :(
2013. szept. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!