Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet felkelteni egy...

Hogy lehet felkelteni egy srác érdeklődését?

Figyelt kérdés

egy partin ismerkedtünk meg de nem sokat beszélgettünk(kb egy percet) aztán facebookon ráírtam(ezt ne fikázzátok, tudom hogy nem így kéne de nincs más megoldás), de annyira nem volt aktív a beszélgetésben, de nem is ez a lekoptatás ment


mivel kelthetném fel az érdeklődését, és most nem arra gondoltam, hogy "szia dugunk" meg hasonlók hanem valami normálisra, mert eléggé bejön a srác, meg szívesen találkoznék vele, de félek hogy ha megkérdezem, nemet mond, sőt szinte biztos vagyok benne..

szóval légyszi segítsetek

és mind a ketten 17 évesek vagyunk :D



2013. szept. 2. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, kinyalsz? :D


Alvás, iskola idő! Ja és ha már felkeltés: el ne felejtsd beállítani a vekkert reggelre.

2013. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a szia dugunk az tényleg erős lenne. ajánld fel hogy leszopod:3
2013. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem felkeltené egy lány az érdeklődésemet, ha felajánlaná, hogy a kötelezőket elolvassa helyettem és olyan kiselőadást tart nekem belőle, hogy lehidallok, jönnek a gallok!
2013. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sör...
2013. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem keres, nem vevő a beszélgetésre valószínüleg találkozni se lenne kedve. Lehet jellegtelen a stílusa internetes beszélgetések során, de, ha kis érdeklődést is mutatna, biztos, hogy sort kerítene egy találkára és elhívna.

Ha úgy érzed nemet mondana fölösleges elhívni szerintem, szerintem írj rá párszor, hátra belejöttök a beszélgetésbe, és akkor már vevő lesz a dolgokra.

Az érdeklődését nem tudod felkelteni neten keresztül konkrétan,d e mindenképp érdeklődj a személye iránt, mit szeret csinálni stb. és értelmesen reagálj a válaszaira.

2013. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
eresszél egy jó hangos pukit :D
2013. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizess elő neki 1 hónap eredeti World of warcraftot!
2013. szept. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel lehet felkelteni egy lány érdeklődését? Jó külsővel. Fordítva is hasonlóan működik...
2013. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Szevassz nem jössz bf3-azni?"
2013. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

megfelelő testbeszéddel.

allan& barbara pease- nonverbális metakommunikáció enciklopédiája. tanulj xD

2013. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!