Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek helyes dolog...

Szerintetek helyes dolog lenne az, ha megpróbálnák így barátnőt"szerezni", elcsábítani valakit egy ilyen folyamattal? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Most fogok menni középiskolás nyílt napokra,és hát ugye ,ha meglátok egy dögös,vonzó csajt,akkor megkérdezem a nevét,elkérem a telefonszámát,egyszóval megpróbálok ismerkedni ! Ha nem siet,az iskola bemutatója után elhívnám talán meginni egy pohár üdítőt ,vagy talán csak elhívnám sétálni. Az ismerkedés végén megcsókolom,vagy adok neki puszit akár arcára,akár a homlokára. A végén elbúcsúzok tőle,és talán bejelölöm facebookon,vagy egyszerűen felhívom telefonon,hogy egy újabb találkozót megbírjak vele beszélni !

(Tételezzük fel,hogy tetszem neki)

MIT FOG REAGÁLNI ?



2013. szept. 4. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem a folyamat a lényeg kisfiam, hanem az, hogy nézel ki. Mivel te kikötötted hogy vonó dögös csajt akarsz felszedni, az ő igényei is hasonlóak lesznek.
2013. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Az egyedül nekem jutott eszembe, hogy középsulis nyílt napon ott lesznek a lány SZÜLEI? Mert több, mint valószínű, hogy a szülők is látni akarják, hogy milyen az az iskola, ami majd felkészíti gyermekét az érettségire. Engem is és a húgaimat is elkísértek a szüleink, és hidd el, az ember ilyenkor a jövőjén gondolkodik, hogy ez a suli jobb vagy a másik, na nehogy már egy ilyen fontos alkalomkor legyeskedj a lányoknál! :D Hogy is mondjam neked, a terved egyszerűen "praktikustalan". :D Szerinted melyik apa fogja hagyni, hogy a lánya elsétáljon egy vadidegen sráccal, amikor az iskolát kéne megfigyelnie és megbeszélni a rangsort? Felejtsd el. :)
2013. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13as ! :) "Ha nem siet,az iskola bemutatója után elhívnám..." nekem is számít a jövőm,és hát persze van olyan akit elkisérnek,van akit nem.. ha véletlenül mégis meglátok egy aranyos lányt,akkor próba szerencse,de ha nem akkor majd év közben az iskolatársakkal ha már jobban összeismerkedtem,talán még megtalálhatom azt a lányt,akire mindenki csak vágyik :) (ÁLMOK) :D
2013. szept. 4. 22:08
 15/15 anonim válasza:

Jó, értem én, hogy utána meg ha nem siet, de az eddigi tapasztalataim alapján (egy gimnáziumba jártak csak, nem tudom máshova hogyan mentek a gyerekek) minden leendő középiskolást elkísérnek a szülei. Szerintem nincs az a szülő, aki nyílt nap után elengedi a kislányát egy idegen sráccal császkálni. Nem tudom, hogy mekkora a vonzáskörzete az iskolátoknak, ha más városból is mennek, akkor meg pláne nem fogják elereszteni. Meg figyelj, utána mindenki autóba pattan, mert mennek haza ebédelni vagy bemennek a Tescoba vagy anyám tyúkja... Szóval a _nem siet_ résznek is szerintem nagyon kicsi a valószínűsége. Csak jó tanácsként mondom, ha egy nyolcadik osztályos kislányt a szülei viszik el a nyílt napra, akkor szinte nulla százalék az esély arra, hogy nélküle menjenek haza.

Vágesz, hogy már az áltsulisoknál is vannak "dögös" lányok. Ha neked egy ennyi idősen is kihívóan öltözködő lány kell, akkor hajrá, egy olyannál talán beválik a terved, de ezzel a módszerrel szerintem nem tudod becserkészni az átlag aranyos és helyes lányokat...

2013. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!