Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heló. Szerintetek milyen egy...

Heló. Szerintetek milyen egy jó történet?

Figyelt kérdés
Szia! Köszi, hogy rákattintottál. Először is minden válaszra adok zöld kezet. Szóval, annyit szeretnék , hogy titeket milyen történetek érdekelnek? Miket olvasnátok szívesen? 13 éves lány vagyok és az SZJG a kedvenc könyvem. Nagyon szeretnék én is írni és úgy nagyjából a fejemben szoktak történetek létre jönni. Már csak el kéne kezdenem valahogyan. Ifjúsági vagy hasonló regényt szeretnék írni amit kirakok 1 blogra/oldalra. Milyet írjak ami érdekel sok-sok embert? Én valami szerelemmel, barátsággal reménnyel kapcsolatosat gondoltam. Szerintetek?

2013. jún. 17. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én alapvetően a SzJg-t nem tartom olyan nagyon-nagy számnak, de ez most mindegy.


Szeretem, ha a történetben vannak váratlan fordulatok, esetleg szerelmi szálak, de mégsem megy át csöpögősbe. Nálam szinte a főszereplőn áll vagy bukik, hogy megtetszik e, az alapszáll, de ettől függetlenül a többi szereplőt sem szeretem, mikor elhanyagolják az írók. Nagyon fontosnak tarom a jó megfogalmazást, választékos írást. Általában édes mindegy, hogy fanfic varázslatos, valószerű stb.. és különösebben az írásmód sem érdekel, lehet naplószerű, szemszögekből bemutató vagy leíró... Ha az alapszál jó és a megfogalmazás sem silány engem már megkaptál :)


Amúgy, mostanában blogok terén nagyon felkapott az 1d-s világ, ha kimondottan az a lényeg, hogy minél több olvasót szeretnél, akkor azzal bevágódhatsz... de persze kinek mi, engem pl. hidegen hagy.


Már jó régóta blogolok, szóval ha segítség kell írj ^^

16/L

2013. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ha privibe rád írnák, adnál pár jó tanácsot és a blogod url -jét? Még egyszer köszönöm!
2013. jún. 17. 19:52
 3/3 Kronok válasza:
Szerintem a jó történet, nem rossz!
2015. nov. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!