Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol a fészkes csudába találhat...

Hol a fészkes csudába találhatna egy átlagos fiú egy aranyos, kedves, megértő lányt, akinek fontosabb a lélek, a szeretet, az összetartozás, mint a külső vagy a vagyon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen elismerem nem vagyok külsőre egy álompasi, sosem leszek az és nem is voltam, de ennek ellenére több lánynak is bejöttem már vagy bejövök jelenleg is, viszont a gond, hogy ezek mind netes ismerkedésből alakultak ki, így ott van közöttünk mindig a távolság. Én pedig túl fiatal és csóró vagyok, hogy egy távkapcsolatot megengedjek magamnak és nem s akarok még ilyenbe belemenni őszintén szólva. Szeretnék egy környékbeli értelmes, kedves, megértő, hűséges, őszinte lányt találni, aki hasonló értékrenddel rendelkezik, mint én és tud humoros, hülyülős, huncut, perverz, pimasz is lenni, de tudja mikor kell komolynak lenni azért. :D
2013. szept. 5. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8. igazad van, apu
2013. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8. nincs igazad apu, 15éve más volt a helyzet
2013. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
2013. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Úgy hogy nem leszel puhap*cs. Mint most ezzel a kérdéssel.
2013. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 viktor123456 ***** válasza:
Egy lánynak miért gondolod hogy átlagos pasi kell? Nekik is alegjobb kell, egy bradpitt. :-)
2013. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bummer, úgy beszélsz 30 éves létedre, mintha legalább 40-50 lennél.
2013. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!