Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért nem adtok...

Lányok, miért nem adtok lehetőséget párkapcsolatrá egy nem éppen szép külsejű pasinak és miért csak a "tökéletes" pasik vannak előnyben?

Figyelt kérdés
Őszinte és normális válaszokat kérek, trágár és mocskolódó beszólást kerüljétek!

2013. szept. 5. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Visszadobom a kérdést: egy átlagos külsejű csajt miért nem vesznek észre a pasik miért csak a kacsacsőrű plázacicákat?

Én ennél a kérdésnél ragadtam le. Neked jó, mert te pasi vagy, egy lánynak megalázóbb ha átnéz rajta minden pasi.

2013. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1. képet
2013. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1, jogosan dobtad vissza a kérdést, és egyetértek veled.

A jóképű pasiknak valóban csak a plázacicák kellenek.

Nem vagyok szép teremtmény, és sok lánynál próbálkoztam, még átlagos kinézetűeknél is, hiába voltam velük kedves, udvarias és odaadó, mégis elutasítottak, hogy bocsi, de nem kellesz, mert nem vagy jóképű.

Megnem számoltam, hányan utasítottak el, lassan 8éve nincs barátnőm, mert szó szerint senkinek sem kellek :"(

29/F

2013. szept. 5. 22:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Én adtam neki és közel 2 éve együtt vagyunk. Beleszerettem. Egyénfüggő, ki kinek ad esélyt :)
2013. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4-es, ment a zöld pacsi :)

Tiszteletre méltó vagy :)

2013. szept. 5. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyakorlatban nincsen átlagos, csak olyan hogy jól néz ki valaki vagy nem. Nincs harmadik lehetőség. Aki nem néz ki jól, annak kopás van. Mert az ösztön ezt diktálja, a párválasztás így működik. Ez egy örökös probléma, megoldása csak a lenne, hogy aki nem rendelkezik jó génekkel, az nem szaporodna, egy idő után csak a jó külsejű emberek maradnának fenn és nem lenne ilyen, hogy valakin átnéznek. Szar kimondani, de ez van. Vannak olyan állatfajok, ahol csak a domináns egyedek szaporodhatnak. A többieknek nem szabad. Csakhogy az embernek van egy olyan érthetetlen tulajdonsága, hogy ha nem talál számára vonzót, akkor összejön egy nem vonzóval, csak hogy ne legyen egyedül. Aztán ebből lesz egy gyerek, aki majd ha felnő ugyanazokkal a problémákkal fog küzdeni, mint az ősei, hogy a másik nem egyszerűen leszarja és így tovább... aki nyitott szemmel jár, az látja hogy ez történik.
2013. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak a tökéleteseknek. Mert abból olyan sok van.
2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A történethez még hozzátartozik, hogy a szép emberek a külsejükön kívül nem különbek semmivel a nem szépektől. Nem erősebbek, nem okosabbak, nem gyorsabbak, nem ügyesebbek, nem nagyobb a faszuk, stb. szóval a dominanciájuk nem teljes.
2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom megmondani miért van ez, főleg mert én 10 évvel fiatalabb vagyok nálad. :D Én még szerintem félig a "tinilány" korszakomat élem, amikor még nagyrészt a jóképű (általad "tökéletesnek" mondott) pasik tetszenek. Szerintem ez azért van, mert a lányok szeretik elhinni, hogy egy ilyen pasi nekik igenis "jár", legalább egyszer, meg nem tehetek róla, nekem egyszerűen ők jönnek be jobban és kész.:D Az érettebb korosztályban a nők nagyrésze már rájön, hogy a szép külső múlandó és inkább a belső értékeket nézik. Bár ez úgy látszik nem így van, hiszen te pont azért írtad ki a kérdést mert nem igazán találsz a saját korosztályodban olyan lányt, aki nem a külsőre megy. Én magamon azt veszem észre, hogy már olyan pasik is kezdenek bejönni akiket a korombeliek többsége nem tartana adonisznak, bár az is relatív, hogy kinek mi a vonzó. Összességében szerintem nem lehet általánosítnai, hogy semelyik nő sem ad esélyt előnytelenebbül kinéző pasinak. Sajnos manapság már az a gyakori, hogy külsőre mennek a nők, de azért van olyan aki a belsőt nézi inkább. :) Velem is volt már olyan, hogy a belső tulajdonságai miatt tetszett meg egy srác aki külsőre nem volt nagy szám. :D 19/L
2013. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és köszönöm! Bár most hogy nézem én is jóval fiatalabb vagyok.
2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!