Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Félénk, gátlásos, visszahúzódó...

Félénk, gátlásos, visszahúzódó fiúként hol tudnék becsajozni végre?

Figyelt kérdés
Eddig csak fb-ről szedtem fel két csajt, meg másik hárommal buliban kavartam, de egy kivételével csak a csókig jutottam el, eggyel szexeltem csak, valahogy nem megy nekem ez a csajozás. Vagyi snekem tetsző csajokat nem tudtam még eddig felszedni csak olyanokat, akik nem jöttek be igazán nekem, csak kanos voltam és kellett valaki. Nem értem miért ilyen válogatósak a lányok, mert nekem úgy jött le, hogy nekik a külső a lényeg, ha valaki csúnya, akkor esélytelen náluk. Én meg adtgam esélyt tök csúnya lányoknak is, de már belefáradtam, nincs kedvem magamat becsapni, nekem is vonzó barátnő kell!
2013. szept. 6. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
óvoda
2013. szept. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha megtudtad, oszd meg velem is pls.

Thx.

2013. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy leszólítod azokat a lányokat, akik tetszenek neked, talán valamelyik nem fog elutasítani, de ha nem megy akkor csak az internet marad hátra.
2013. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu és nem árt ha a kukid helyett a pénztárcád a vastag ;)
2013. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-mas: Neten se lehet jobban csajt találni. Max eljut pár üzenetig.
2013. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

egyrészt, a 6. komment videoja nagyon beteg.

másrészt. Én még olyan sráccal nem találkoztam, aki a csúnya lányoknak is adott volna esélyt, de biztos vannka még csodák. Ha alapvetően félénk vagy, akkor sajnos az eleve ismerős, baráti körből tudsz csak ismerkedni, de próbáld meg összeszedni a bátorságot, és leszólítani lányokat. Mit veszíthetsz? Egyébként a lányoknál a külső nem minden, egy frappáns duma, jó humorérzék, kedvesség stb lehet pont ugyan olyan sármos. 19L

2013. szept. 8. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!