Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha tetszik egy...

Mit tegyek ha tetszik egy srác, de ő az egyik legjobb barátnőmnek is tetszik, és kb. még 6 lánynak?

Figyelt kérdés

Nem rég jött egy fiú a suliba, és nagyon sok lánynak tetszik.... Közöttük az egyik legjobb barátnőmnek. Nem mertem még senkinek se elmondani, és még nem volt fiúm, mit csináljak hogy legyen nála esélyem? :(

Előre is köszi :( egyébként 12 éves lány vagyok a srác meg 14-15


2013. szept. 6. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyék.
2013. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Semmit, a barátságodat tönkre tennéd, a jegyeid zuhannának... meg túl fiatal vagy te ehhez, de fogjam be én úgyse tudok semmit, meg ereggyek a csába te már felnőtt ember vagy XD


Amúgy a kategória 18+ os >:(

2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg, inkább irj nekem :D
2013. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy csak a szexualítás kategória 18+-os.
2013. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem a barátság fontosabb, minthogy egy nem biztos "kapcsolatért" tönkretegyük.

Ha ilyen sok lánynak tetszik gondolom jól néz ki :DD Az a baj az ilyen emberekkel, hogy általában tudják magukról hogy jól néznek ki.. Ezzel azt akarom mondani, hogy belül nem mind olyan szép, mint kívül.

A korát se tudtad leírni pontosan, ebből arra következtetek hogy nem beszéltél még nagyon vele. Tudom uncsi szöveg de: a személyisége miatt szeresd.

Továbbá 'csak' 12 éves vagy. Ráérsz. Lesz még több fiú is hidd el. Én azt szeretem ha utánam szaladnak, és nem én utánuk. Szal ismerd meg, és mérd fel hogy érdemes-e időt pazarolni rá. L/15

2013. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából most október 5.én leszek 13 és most jött a suliba, nevelőotthonos de nagyon aranyos és azért nem beszéltem vele mert a r***ncokkal lóg... És azok had ne részletezzem...
2013. szept. 6. 19:52
 7/7 anonim válasza:
Ha neki jó hogy ribik veszik körül, akkor hagyd. Az ember maga válogatja meg a társaságát,nem? Ha nem akarna velük lenni, elküldhetné őket.
2013. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!