Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, milyen ismerkedést...

Lányok, milyen ismerkedést "kívánnátok" magatoknak?

Figyelt kérdés
Milyen szöveg, fellépés esne jól, ha mondjuk egyedül ültök egy padon? Van kedvenc szövegetek? Vagy ha nincs, minek örülnétek? :-)
2013. szept. 6. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
"Szia! Vettem neked egy egész szatyornyi Haribo gumicukrot, mert olyan aranyos vagy és gondoltam örülnél neki, tessék! Nem kérek cserébe semmit, szép napot!"
2013. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét szöveg, legyen kreatív a fiú. Bár én jobban szeretem a "véletlen" egybeeséseket. Például összeütközünk valahol, kiesik a kezemből a cucc, ő segít felszedni... én elpirulok, zavarba jövünk, hirtelen egymásra nézünk, megakad egymáson a szemünk, és dúl a love. Milyen romantikus, mint a filmekben.
2013. szept. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es: Ja, csak a filmekben van ilyen, az a baj.
2013. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem szeretem, padon nem ismerkednék idegenekkel, esetleg ha csak barátkozni akarna, talán, ha épp olyan kedvem van, (bár elég egyértelmű lenne, hogy utcán egy vadidegen lánnyal tuti nem csak azt akar) aztán ha már jól ismerjük egymást és megkedveltem, akkor közeledhet "úgy" is. De nekem ez túl erőltetett, hogy nem tudunk semmit a másikról, de már randiznunk kellene...
2013. szept. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Poénnak tökéletes, és indításnak is, amikor egy csajszi ül egy padon (mellette még egy rakat üres hely van), de te odaülsz mellé hogy "bocsi csak itt volt szabad hely" :D
2013. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!