Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedést követő első...

Netes ismerkedést követő első találkozásnál egyből megérzi az ember, hogy ő az igazi, vagy csak több randi után lehet rájönni?

Figyelt kérdés

Kérdésem főleg azokhoz szól, akik neten találták meg a párjukat. Az érdekelne, hogy már az első randin érezted, hogy ő az igazi, vagy több találkozás kellett ehhez? Tehát ha az első randin szimpatikus a másik, de még nem érzem a szikrát, második/többedik találkozásnál kialakulhat?

Előre is köszönöm a segítséget. :)



2013. szept. 2. 11:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Akibe én most belezúgtam, egy olyan barátom volt, akit majdnem három éve ismertem meg a neten, az első randink rémesen gyászos volt, az utána következő főleg, és sokáig csak neten tartottuk a kapcsolatot, néha még ott is meg-meg szakadt.


Aztán újabban (így majdnem három év után) újra elkezdtünk találkozgatni, és első perctől kezdve éreztem azt a bizonyos szikrát. :D


Úgyhogy akár így is alakulhat, de általában elsőre éreztem, ha ígéretesnek láttam az illetőt.


22L

2013. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én első találkozásnál már tudtam, hogy ő kell nekem. :) És ez szerencsére kölcsönös volt.

23/L

2013. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az első az még épp csak ismerkedni jó. Tovább ismerkedni mélyebben.

Ahhoz hogy legyen valami lehet hogy több találkozás kell.

2013. szept. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Több találkozás. Az első tali nálunk inkább csak arról szólt, hogy élőben is úgy megtaláljuk-e a hangot, mint a neten.
2013. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több találkozás kell,mert elsőre nem ismered meg igazán,hogy milyen is,írni lehet sok mindent,de az csak ismeretséget ad,hogy igazán megszeress valaki ahhoz több idő kell,legalább is nekem,próbáld ki,ha nincs más nem vesztesz sokat :)

20L

2013. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat,ha még elsőre nem is érezted a szikrát. Én is így voltam vele mint most te,de ahogy megismertem élőben jobban,rájöttem,hogy ő kell nekem,azóta már elvett feleségül :) 28n
2013. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?csak így tudok válaszolni a kérdésedre
2013. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én itt ismertem meg a párom,sokáig kellet várnom míg végre találkozni tudtunk,igaz az első randi nem volt túl fényes, mindent tudtunk egymásról ezért nem tudtunk nagyon miről beszélgetni :)De a másodikon megcsókoltam és úgy éreztem ő kell nekem,mint később kiderült én is neki :D

Szóval ilyen a szerelem :) Hajrá :)))

2013. szept. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Találkozz vele többször is személyesen és meglátod,nem kell túlspilázni:)
2013. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Oh My figidi-fuckin god ez kemény
2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!