Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy idegen lányt leszólítok valahol, akkor nem tudok elég gátlástalan és laza lenni, nem tudom magamat adni, míg neten meg megy ez nekem?

Figyelt kérdés
Mert aza baj, hogy így csak neten tudom elérni, hogy belém zúgjanak a lányok, élőben meg tök unalmas, jó fiú vagyok, mintha nem merném magamat adni, neten meg olyan jól megy, hogy nem egy lány lett már sezrelmes belém meg akarnak járni velem stb, pedig még csak helyes fiú sem vagyok, de élőben teljesen gáz, pedig azért lenne jó élőben ismerkedni, mert a neten sok lány messze él tőlem, távkapcsolatot meg nem akarok. Most ott tartok, hogy két lány is nyaggat, hgoy utazzak már le hozzá, mert nagyon szeretnének már látni meg hát folyton keresnek, hiányolnak. De hogy miért nem tudom magamat adni csak úgy egy ismeretlen lány leszólításásál, sőt sokszor ilyen csendes leszek, leblokkolok, mondjuk gondoltam arra is, hogy a külsőm miatt van ez, mert hát sosem voltam megelégedve a külsőmmel. De például, amikor lányt neten ismertem meg és taliztunk, ott meg érdekes mód megint tudtam magamat adni és nem blokkoltam le. MOndjuk sokszor úgy érzem, ha idegen lányhoz megyek oda, hogy ő nem kiváncsi rám és nem akar velem ismerkedni, szinte bebeszélem magamnak, ezt is a külsőm miatt érzem. Pedig nem vagyok már szűz fiú, sőt több lánnyal is volt dolgom, persze ezek mind netes kezdeményezséből jöttek össze.
2013. szept. 8. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor utazz le, majd belejössz, ha eleget csinálod
2013. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olyan, mint az iskola. jobb szeretsz írásban felelni, mint szóban.. írásban ott a puska csalóknak..
2013. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
net nem nehéz kemény legénynek lenni...
2013. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad és ugorj bele a face-to-face beszélgetésekbe.
2013. szept. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Élőben ha ugyanazt előadnád a csajok 99%-a szó nélkül otthagyna. Ők is nyitottabbak neten.
2013. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a hangom is elváltozik olyankor...
2013. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Durva csajok lehettek ha neten keresztül ráálltak a dologra :S Hova süllyed a világ... 19/L
2013. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!