Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok mennyire nyerő...

Lányok nálatok mennyire nyerő ha egy srác/férfi szakács? Átlagos vs csúcsgasztronómiás, melyik mennyire?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, férfias dolog, nem az a fajta, aki éhenhal ha anyuci/feleség nem főz rá! Az mindegy, milyen "rangú".
2013. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szinte már nyert ügye van. Rám igaz, hogy a szívemhez a gyomromon keresztül vezet az út. Minél ügyesebb, annál jobb. :)
2013. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Én a cukrászatban vagyok otthon, szóval... :)
2013. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne. Igaz nem vagyok még abban a korban hogy olyan párom legyen aki már dolgozik, de szeretem ha egy fiú/férfi tud főzni, mégha nem is ez a szakmája.
2013. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem bejön,mert (mondjuk nem szakácsnak készülök)érdekel is az egész téma és nagy eséllyel kiharcolnám előbb-utóbb,hogy főzzünk valamit együtt.:)


Igazából mindegy,mivel foglalkozik,de pl a szakács is egy olyan szakma,ami előnyös is tud lenni,hiszen gyakorlati(jóformán mindenhol hasznát veszed)és közismert,lehet róla dumálni is,mint mondtam,programnak se rossz,satöbbi.:D Van még bőven ilyen szakma egyébként,de te most ezt kérdezted.:)


Most nem azért,nem vagyok az ellen sem,de egy régebbi ismerkedős időszakomban mikor már nem tudtam mit kitalálni,mert minden témát pár szűk szóval lerendezett a srác,feltettem a kérdést,hogy mi szeretne lenni,mivel foglalkozik,mi érdekli,stb...mikor a negyedik "jelölt" nyögte be,hogy ő programozó informatikus akar lenni,akkor viszont fogtam a fejem rendesen,hogy na most akkor hol egy minimális közös pont...:D

2013. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tartana vissza a férfitől, ha szereted, de jobban örülnék egy nem szakácsnak.:) Nem szeretném, hogy a férjem/barátom jobban főzzön nálam, mert ebben elvárom, hogy én legyek a legjobb.:D
2013. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem szintén bejön, sőt nagyon!!
2013. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bumbi02 ***** válasza:
Szakácsként megnyugtatóak ezek a vélemények: ))
2013. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!