Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tovább? (többi lent)

Hogyan tovább? (többi lent)

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt és ugye nyitottam is felé, viszonozta is az érdeklődését irántam de nem tudom hogyan tovább, mit csináljak? messze lakunk egymástól és még csak facebookon beszélünk tippek?

2013. szept. 9. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj afelől, hogy mit szólna hozzá, ha személyesen is tudnátok találkozni. Örülne-e neki, ha sikerülne összehozni vagy pedig inkább maradna csak a levelezésnél. Ugyanis ebből le tudnád szűrni, hogy barátnak tekint-e vagy pedig társjelöltnek. 31N
2013. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm megpróbálom,és utána?:D
2013. szept. 9. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj ugye 80kmre lakunk egymástól körül belül szóval elég nehéz lenne összehozni
2013. szept. 9. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem sok. :-) Mi 200 km-re vagyunk egymástól és nemsokára fogunk találkozni. Ő jön hozzám. 17/L
2013. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jójó,de hogyan tovább ha bele ment?
2013. szept. 9. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha belemegy, akkor az majd személyesen alakul a későbbiekben. Ne görcsölj rá, légy önmagad, amikor találkoztok és akkor kiderül, hogy összepasszoltok-e. 31N
2013. szept. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszönöm :)
2013. szept. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!