Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van értelme tovább próbálkozno...

Van értelme tovább próbálkoznom, vagy nem?

Figyelt kérdés
Gólyatáborban voltam és megismerkedtem egy lánnyal. Találkoztam vele, aztán este elmentünk sétálni és csókolóztunk. Másnap megkérdeztem tőle, hogy most akkor van-e valami köztünk? és azt válaszolta, hogy szerinte még túl elhamarkodott volt ez az egész és még nem ismerjük egymást annyira. Hogy tudnám jobban megismerni? Van értelme tovább próbálkozni? Hogy derítsem ki, hogy érez-e valamit irántam?

2013. szept. 8. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezekután mindenképp folytasd,majd kialakul,valami biztos lehet nála :)
2013. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti lányoknál, h nem nézel ki elég jól, és felesleges tovább próbálkoznod.
2013. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folytasd a dolgot vidd el ide-oda aztán majd minden jön magától. A dolog csak azt mutatta van szimpátia köztetek.
2013. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Válaszolok a csaj helyett: közöttetek most egy olyan kapcsolat van, ami még nem szerelem, "csak" szimpátia. Most jön az a rész, hogy meg kéne ismerni egymást, hogy nincsenek-e olyan dolgok, amik kizárják a tartós kapcsolatot. (Ide értve a szexuális étvágykülönbséget is egy bizonyos mérték felett.)

Szervezzetek közös programokat, főleg olyanokat, ahol egymáson van a hangsúly, és nem a közös élményen. Beszélgessetek sokat.

2013. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van... keresd a társaságát a suliban, meg majd hívd randizni! :)
2013. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen a válaszokat :)
2013. szept. 8. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!