Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merem elmondani egy...

Nem merem elmondani egy lánynak, hogy tetszik, ajándék azért jó ötlet?

Figyelt kérdés
Semmi esélyem nincs a lánynál, de máskor is adtam neki ajándékot, "csak úgy" címszó alatt.
2013. szept. 9. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok értelme van így ennek ezt ugye te is látod ?!


mond el neki vagy hagyd inkább békén és ne halmozd ajándékokkal... ajándékot nem adunk csak úgy.

2013. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha máskor is adtál neki csak úgy címszóval, akkor ebből nem fog rájönni, hogy te szereted. Mond el neki, nem biztos, hogy nincs esélyed, ne legyél kishitű. 31N
2013. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az ajándék rossz ötlet, legalábbis én kényelmetlenül érezném magam, ha csak úgy ajándékot kapnék valakitől. Inkább mondd el neki, annak jobban fog örülni. :)
2013. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De duci fiú vagyok, akin mindig nevet.. Nemsok esélyem van nála. Van néhány közös pontunk, rendes szokott velem lenni, de ha színt vallok a szemembe röhögne. :S
2013. szept. 9. 21:54
 5/5 anonim válasza:
Te már csak tudod, hogy a szemedbe röhögne, mi? Nem! Te ezt eldöntötted a kis buksidban, mert túl puhap*cs vagy felvállalni az érzéseid.. Ne ajándékot adj neki, hanem nyílt lapokat.. Tőled.
2013. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!