Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap egy csaj akire a...

Tegnap egy csaj akire a haverom nagyon hajt megkérdezte hogy hazakísérem-e. Többi lent (mert hogy nincs kérdőjel? )

Figyelt kérdés
szóval hazakísértem útközbe beszélgettünk meg hülyültünk.a házához érve azt kérdezte hogy nem megyek e fel hozzá. Felmentünk de nem volt otthon senki,és ezután felhívott a szobájába és ott letepert,azt mondta hogy nagyon kellek neki már rég óta.szóval csókolóztunk és tapiztuk egymást.azt mondtam hogy nem nagyon kéne ezt mert a haverom nagyon hajt rád.azt mondta őt nem érdekli mert nagyon akar engem.egyszóval szexeltünk és azt mondta utána hogy nagyon élvezte és csináljuk máskor is,nem mondom élveztem.Később nem mertem a haverommal beszélni.mit tegyek még nem mondtam el neki mi történt mert nagyon kiakadna.közben a csaj egyfolytában ölelget meg be ül az ölembe meg olyanokat súg hogy csináljuk megint.stb mit tegyek?

2013. szept. 10. 15:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
ma megmondtam a havernak hogy megdugtam a csajt és azt mondta hogy nem érdekli mert már lemondott róla meg már van másik.ennek örültem mert már nem volt bűntudatom.Később szokás szerint jött a csaj és puszilgatott,ölelgetett és szokás szerint folyton azt kérte -csináljuk megint olyan jó volt!mivel nem volt bűntudatom azt mondtam igen.ennek örült de azt mondta hogy szeretné felpezsdíteni kicsit,és menjek hozzá suli után.így is lett.csak hogy náluk volt látogatóba az uncsi tesója.Aztán mondta hogy -csináljuk 3-masba és beköti a szemem mert szeretne ő is dominálni egy kicsit.közbe összeismerkedtem az uncsi tesójával és mint kiderült ő még szűz.mondtam neki hogy ne itt veszítse el de ő nagyon szeretné csinálni már.és így is lett bekötött szemmel 3-asba csináltuk eszmáletlen jó volt.később a uncsi tesó mondta hogy neki van barátja de nem bírta megállni,mert a barátja keresztény és neki nem szabad házasság előtt,meg amúgy is csak 2 napra marad.Szerintetek nem baj amit tettem?
2013. szept. 11. 15:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Már megtetted, nem?? Akkor meg próbáld mindenképp pozitívan értékelni!
2013. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!