Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy srác, de vajon az...

Tetszik egy srác, de vajon az egyik legjobb barátnőmnek is?

Figyelt kérdés

A srác két évvel idõsebb (végzõs). A barátaimmal beszélgettünk suli után, és hirtelen megjelent a srác. Láttam, hogy oda-oda pillantgat hozzánk. De egyébként tanult valamit, mert könyv volt az ölében. A lényeg, hogy az egyik barátnõm elég furcsán viselkedett a társaságban. A barátaim tudják, hogy tetszik nekem az a srác, és mind mondták, hogy figyel, meg ilyesmi. Kivéve az egyik barátnõmet, ő végig csendben volt, és látszólag zavarban. Kérdeztem, mi van vele, meg hogy neki tetszik e a srác, de tagadta a dolgot. Aztán mind csendben ültünk. Figyeltem a lány és a srác reakcióját. Egymást néztek, hol egyik, hol másikuk sütötte le a fejét.

Viszont amikor a lány felált, akkor. pedig engem nézett, de nem kapta el a tekintetét egyszer sem, gyakorlatilag bámult.

Bocsi, tudom, hogy hosszú, de nem tudom, mi van. A lány tényleg az egyik legjobb barátnõm, mondtam neki, hogy ha tényleg tetszik neki, mondja meg nyugodtan, de tényleg tagad. Még azt a szemezést is tagadta. Azt mondta, ő csak nézelõdött. Mellesleg a srácon se tudok kiigazodni. Eddig azt hittem, engem szokott nézni, és a többiek is azt mondták. Viszont így, visszagondolva az a lány is mindig ott volt a társaságunkban, csak rá annyira nem tippeltek a többiek. Kicsit máshogy öltözködik, és nem túl elõnyös a kinézete, ha értitek, mire gondolok.


2013. szept. 10. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A 4. mondatot olvasva rájöttem hogy a fiú nem én vagyok.
2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

elsõ

Jó poén volt :D de rá térhetnénk a lényegre?

2013. szept. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!